Бідося• 1 час назад
Де в Польщі можна і не можна курити? І чи можна пити пиво в парку?
Чи на вулиці на лавці ? )))))
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляБідося
А если в пакете можно? )
конечно...может вы хот-дог едите))))
Вакцениро Вона• 1 час назад
Купить нельзя на остановке, не помню ближе чем 5 метров по моему. Спокойно пьем пиво и курим на улице, как и остальные
Бідося
• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Спасибо 😉
Бідося
• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Подскажите, что интересного можно привести сыну 16 лет с Польши?
Что здесь прям вкусное польское
Санта Барбара• 1 час назад
Ответ дляБідося
А если в пакете можно? )
Курить в пакете? А вы экстремал.😂
Радуга-дуга• 1 час назад
алкоголь я не п´ю, а за куріння дивилась на людей на вулиці.
власне, так само як і у нас все.
вдома я не курю поблизу і в/на: дит майданчиках, зупинках, людних місцях, приміщеннях.
тому мені проблем не було.
ще, я курю glo а не цигарки, тому на балконі теж було норм в помешканнях.
власне, так само як і у нас все.
тому мені проблем не було.
Эскиз бесконечности• 1 минуту назад
Автор, можна всюди курити і пити, тільки десь, це безкоштовно, а десь платно.