Стріляний птах• 05 марта в 23:15
Гіперактивність?
Дівчата, маю доньку 6,5 років.Розумниця,красуня. Як і більшість дівчаток в такому віці.Але все частіше від вчителя на підготовці до школи,тренера,бабусі та дідусів чути що вона взагалі не слухається.Нікого.Робить тільки те що хоче.Я сварюсь.Я розмовляю.Я пояснюю.Я ставлю умови.Намагаюсь домовлятися. Вона погоджується і ...знов по новому .Непосидюча.Активна.Не стоїть на місті ні хвилини.Але якщо щось зацікавить то неможливо відірвати.Сьогодні цілий день збирала Лего.Ледь вложила в ліжко. З проханням зупинитись щоб продовжити завтра і ,потім вже,сваркою.Майже ніколи нічого не робить по інструкції-завжди так як сама бачить.Фантазія- неймовірна. Вигадує історії,казки та щось типу віршів.Одягається відповідно -як сама бачить.Пам´ять хороша.Рахує,читає,додає та віднімає.Останнім часом проблеми з режимом та засинанням.
Я порівнюю з іншими дітьми і розумію що щось не зовсім так .До лікаря невропатолога сходжу. До психолога також.Але ,можливо,мами з дітьми з таким же набором особливостей у дітей підкажуть щось.Чи характер це?Чи все таки гіперактивність?
Дякую за адекватні відповіді без образ одна одної і мене
Пес Патрон• 05 марта в 23:18
Як мама вже дорослої доньки пораджу одне, не стримуйте це все на характер, а вчасно консультуйтеся зі спеціалістами. У моєї ця креативність, завзятістю і непосидічість в підлітковому віці і вже в дорослому житті перейшла в неконтрольовану агресію, через накопичене нервове збудження відсутність регуляції
фан L.O.S.T.• 05 марта в 23:19
Ответ дляАлина-1240
Чует, что на вас ездить можно, и на бабке
Нет, обычно если дело в воспитании, то дети себя с разными взрослыми ведут по-разному.
А здесь проблема везде. Нужно сходить к детскому психиатру.
Лучше исключить сдвг
Алина-1240• 05 марта в 23:20
Ответ дляфан L.O.S.T.
Лучше исключить сдвг
Почему же, учуяла что можно, и с другими так проделает. Пока кто то не гаркнет) психиатр причем
фан L.O.S.T.• 05 марта в 23:22
Ответ дляАлина-1240
Педагоги бы её уже поставили бы на место если бы могли
Я знаю таких деток
Похоже на сдвг
Я знаю таких деток
Похоже на сдвг
Стріляний птах
• 05 марта в 23:24
Ответ дляфан L.O.S.T.
Лучше исключить сдвг
Не невролог а саме психіатр?
Так,жаліються всі.
Стріляний птах
• 05 марта в 23:27
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я знаю таких деток
Похоже на сдвг
Я знаю таких деток
Похоже на сдвг
Вчитель строга але її дуже хвалять батьки діток,які в неї навчались.Дитина сама каже що їй постійно роблять зауваження,більше нікому .Вона пояснює свої вчинки але ці пояснення часто звучати як :’я так хочу’ або ’я не можу стриматись’
фан L.O.S.T.• 05 марта в 23:28
Ответ дляСтріляний птах
Не невролог а саме психіатр?
Так,жаліються всі.
Да, именно детский психиатр
Невролог не может такой диагноз поставить. И психологи тоже. Психологи вообще не имеют права ставить диагнозы.
Не обязательно это сдвг. На самом деле вариантов много. Но чтобы нормально ребенку помочь (и это совсем не обязательно таблетки) вам нужно знать что именно с ребёнком
Стріляний птах
• 05 марта в 23:29
Ответ дляПес Патрон
Дякую за відповідь
Значить відкладати не буду. Хай краще спеціаліст скаже що нічого немає ніж пропустити
Стріляний птах
• 05 марта в 23:30
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да, именно детский психиатр
Дякую
Кокосиха• 06 марта в 00:33
Легко відрізнити рдуг від поганого виховання.
В даному випадку я не бачу рдуг