Соседушка• вчера в 23:28
Какой увлажняющий лосьон для тела реально убирает сухость, а не на 15 минут?
Я_и_моя_собака• вчера в 23:31
Мені подобається Korres, наношу на ще вологу шкіру. Або був час коли користувалась олією Weleda, її взагалі на мокру шкіру наносила
ШобВам_КакНам• вчера в 23:35
Topicrem, Cerave, La Roche
Этой зимой пользовалась Topicrem в комбинации с маслом для душа Биодерма - идеально увлажненная кожа.
Сизоока бестія• вчера в 23:39
Ответ дляАлина-1240
У меня ща крем элизабет арден
Копита свої підстрижи. Чувирло ти. Крем тобі не допоможе після унітазу.
Чупокабра• вчера в 23:43
Звісно не рівень порадниці - але евелін sos в червоній пляшечці не гірший біодерми і тд а може і кращий
Курочка-чубаточка• вчера в 23:54
Ответ дляШобВам_КакНам
Topicrem, Cerave, La Roche
О, у меня такая же комбинация была этой зимой. Подтверждаю, что кожа хорошо увлажнялась и такой эффект держался долго
ШобВам_КакНам• вчера в 23:56
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да, я тоже очень довольна!
Госпожа_тамагочи• сегодня в 00:14
Як володарка сухої віднедавна шкіри, хочу сказати, що ніякий засіб не допомагає (вдома маю майже всі перераховані вище+) без питного режиму. Тільки не п´ю воду, і все, сушіть весла (точніше, шкіру)