Г@Л@В@ломка• вчера в 21:40
Aromateque( Ароматека)
Дівчатка привіт, хто може поділитись своєю дисконтною карткою в Ароматеку? І яка в них взагалі максимальна знижка? ( типу як в Брокард -20)
Моська-слон• вчера в 22:12
Зареєструйтеся на сайті і у вас автоматично буде знижка, як в усіх. Там немає такого дисконту, як в Brocard. Скоріше, як у Jan, нижча ціна для зареєстрованих користувачів.
Г@Л@В@ломка
• вчера в 22:16
Ответ дляМоська-слон
Дуже дякую.
Г@Л@В@ломка
• вчера в 22:20
Ответ дляМоська-слон
А ця не діє?
Моська-слон• вчера в 22:22
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А ця не діє?
Це залежить від самого магазину. Тобто на якийсь асортимент вони дають знижку 10, на якийсь 20. Або ж взагалі без неї.
Г@Л@В@ломка
• вчера в 22:23
Ответ дляМоська-слон
В Києві в Ревер молі
Моська-слон• вчера в 23:09
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В Києві в Ревер молі
Я маю на увазі сам Aromateque, а не якусь конкретну локацію