буреЛОМКА• сегодня в 08:13
Спирулина. Кто пробовал, какой ваш опыт?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• сегодня в 08:20
Не фейсбук є науковця . Аркушина .
Вона розповідає про дію тих чи інших елементів, харчування як воно діє на організм в різні періоди життя ( стрес, хвороби, вік) з наукової точки зору але доступно звичайним людям.
В двух словах - абсолютну більшість потрібних для функціонування організму речовин ви маємо брати від щоденного харчування. І є мікро та макроелементи які ми не можемо набрати з харчування, то їх вже приймаємо окремо