Заместитель Анонима• вчера в 10:32
Дівчата, хто робив покупки по списку з пологового, а потім половину не використа
Що б ви точно НЕ купували вдруге? Не хочу витратити купу грошей на одноразову дурню.
Засомневаю• вчера в 10:36
Все, что пишут именно в роддоме - вам пригодится. Там нет лишнего ничего. А по потребностям ребенка в первый год жизни- это каждая мама на своем опыте убеждается, что нужно, с что нет
Потринділиця• вчера в 11:03
Сама собі складала список. Знадобилося в принципі все. Взяла мало одноразових пелюшок, чоловік докупав. І ще мікроклізми не знадобилися. Про всяк випадок взяла, після пологів якщо буде страшно сходити, але не знадобилися.
Даю справку• вчера в 11:14
Ответ дляГруппа крови
Молокоотсос. Накладки на соки. Лифчик для кормления 2 шт
А мені це дуже знадобилося.