Оч@ров@Шк@• 06 марта в 15:10
Для підлітка професійний психотерапевт
Вітаю, дівчата, порекомендуйте для підлітка хорошого психотерапевта. Немає сил вже з ним вже нічого робити. На біле каже чорне, на чорне біле. Все знецінює, все отрицає, зовсім не слухає. До школи йти не хоче зовсім, каже я і так умний, нічого там не научать мене. Ходить без куртки по холоду, потім хворіє, кажу треба одягатись,він каже - ти неадекватна ,весною люди не ходять в куртках.....сама виховую, немає сил.
Ms. Доброта• 06 марта в 15:43
Нужно, чтоб ребенок хотел этого.
Из того, что знаю, есть психотерапевты в добробуте, киндерклинике. Есть кпт- центр в Киеве. Из гос ничего не могу посоветовать
Млинець Мій• 06 марта в 15:52
Я шукала, знайшла, лиш починати прийшлося з себе, а вже я будувала нові стосунки з сином.
Млинець Мій• 06 марта в 15:52
Ответ дляА Я Самая Самая
Він погодиться? А ви погодитеся також відвідувати окремо?
Так, почати треба з мами.
Оч@ров@Шк@
• 06 марта в 18:24
Ответ дляА Я Самая Самая
Я і так відвідую.
Оч@ров@Шк@
• 06 марта в 18:24
Ответ дляМлинець Мій
А де знайшли?
Млинець Мій• 07 марта в 14:12
Ответ дляОч@ров@Шк@
А де знайшли?
Звернутися в ювенальну, вони дали контакт з ким працюють самі. Це була директора нашого центру інклюзіІ ( психотерапевт, психоаналітик). Місто-супутник Києва. Допомогло. Я розібралася в собі і навчилася будувати дружні довірчі стосунки з сином. Зараз йому 20. Займалася до війни.
Млинець Мій• 07 марта в 14:14
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я і так відвідую.
Щось Ви не те відвідуєте.
Мабуть син хоче сепарації, а Ви ще тримає його гіперопікою... Він не буде таким як Ви хочете, це треба усвідомити.
Млинець Мій• 07 марта в 17:02
Додам, що шкіл ний психолог ні о чом. Ходив, але не факт,що зрезонувало хоч щось. Мені все таки вдається, що робота психоаналітиком зі мною дала результат, бо вона вчила мене як будувати стосунки, щоб мене син чув, розумів. Я ще по первах з ним ділилася, що було на сеансі, то доходило до: мама, я все зрозумів, я бачу твої нові вміння, не напрягайся, почув, зроблю
Оч@ров@Шк@
• 12 марта в 14:36
Ответ дляМлинець Мій
Вибачте, а що таке ювінальна?у нас таке руководство неадекватне в школі.що там їх самих надо лікувати