Бутербродница• 06 марта в 15:45
Любимые советчицы, дайте пинок в принятии решения: ЗУБЫ или КВАРТИРА?
Есть сумма денег, на которую могу вылечить и привести в порядок почти все зубы и начать снова нормально общаться, жить, устраиваться на работу, знакомиться с мужчинами;
либо
На ту же сумму денег наконец-то обрести свое гнездышко и купить маленькое жилье, но главное наконец-то - СВОЁ.
Проголосуйте, как бы вы поступили?
либо
Проголосуйте, как бы вы поступили?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зубы
Жилье
Результат
ФсеСама• 06 марта в 22:22
Ответ дляГЛЮкоза
если вам за 40-значит хатинка, выращивайте сезонные овощи, фрукты, продаете, собираете на зубы...если молодая, то зубы однозначно...
А 40 - це старість? 😦 Піпець. Мені 43, і в мене маленька дитина. Я молода.
Алгонавт• 06 марта в 22:32
Ответ дляБавовнятко
У мене всі зуби на місці. Мені 45.
Житла немає.
Для мене це болюча тема.
Просто поставила себе на Ваше місце. Я би краще поставила незнімний протез і купила би житло.
Житла немає.
Для мене це болюча тема.
Поставити протез - це теж не так просто і дешево. Спочатку щось потрібно видалити, десь полікувати канали і врятувати те, що ще можна полікувати. І це теж гроші
Алгонавт• 06 марта в 22:34
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У меня такая ситуация была (нескончаемая трата) пока я не нашла своих врачей, которые перелечили мне наконец нормально каналы, поменяли пломбы на вкладки керамические и вот уже лет 7 я хожу просто на чистку и все
Так, але перелікувати канали, як я вище писала, один зуб 300 євро. А скільки таких зубів у автора? І чи залишаться потім гроші на квартиру?
Алгонавт• 06 марта в 22:36
Ответ дляЗамулена ріка
Які ще імпланти в Вашому становищі? Житло важливіше
Можна обійтися мостами, коронками, метеликами, вставними щелепами тимчасово.
Вбахати купу грошей на це все, а потім все одно витрачатися на імпланти?
Автопортрет нурофена• 06 марта в 22:43
Ответ дляАлгонавт
Это я к тому, что как выше писали что все полечить недостаточно, надо будет все время лечить. Если доктор хороший, то после него перелечивать не надо
Налогообложу• 06 марта в 22:51
Ответ дляЛетала_НаМетле
Що з зубами, якщо це по вартості в квартиру стане?
Наверное импланты
Кокосиха• вчера в 10:44
Ответ дляБутербродница
Немає нічого більш постійного ніж тимчасове. Напевно чули таке.
Мені якщо вже і віддавати все що маю на зуби, хотілось би трошки на подовше, ніж геть тимчасово.
Чула, але коли люди готуються до імплантації багато хто носе дешеві протези, це частина процесу
Замулена ріка• вчера в 15:23
Ответ дляАлгонавт
А якщо імпланти не приживуться? Таких історій купа. А якщо мігрені почнуться від імплантації? Таке теж буває, особливо при втручанні в верхню щелепу?
Бутербродница
• вчера в 15:39
Ответ дляЗамулена ріка
Ви - стоматолог? Або зi свого досвiду кажете?
Алгонавт• вчера в 16:46
Ответ дляЗамулена ріка
Не приживається 1% імплантів, подивіться статистику
Замулена ріка• вчера в 17:16
Ответ дляБутербродница
Зі свого досвіду. В верхній щелепі мало кісткової тканини, це не лише у мене так. Не прижилося, голова не просто боліла, а були мігрені з аурою, віддавали саме у те місце. Видалила і забула як страшний сон. Робила зуби в відомій київській клініці, котра спеціалізується на імплантах ще з початку 2000-х, назва на букву «П» починається. Клініка хороша, але ж буду ставити метелика. А на нижню щелепу можна сміливо ставити імпланти
Замулена ріка• вчера в 17:23
Ответ дляАлгонавт
У мене своя статистика.
Нижня щелепа краще приймає імпланти, а верхня дуже великий відсоток що не приживається навіть після синус ліфтінгу. Серед моїх знайомих жінок це десь 50%. У знайомих чоловіків трохи краще картина.
Може тут ще питання у віці чи ще є якісь нюанси, хто зна.
Алгонавт• вчера в 23:52
Ответ дляЗамулена ріка
У мене своя статистика.
А у мене своя статистика. У брата стоїть 12 імплантів, в Туреччині робив, всі прижилися. У чоловіка 3 - теж все ок. У пʼяти подружок по одному, тільки у одноі спочатку були проблеми з яснами, потім все нормалізувалося. У колег , родичів - нікого не знаю, хто б поставив і потім зняв.