Невидимка Майя• вчера в 16:30
Самые богатые советницы этого форума?
Знаете их ники?
Рву и мечу• вчера в 20:09
Ответ дляКусачая Я
Все залежить від того, про що саме ви пишете. Ціни на бу авто подекуди навіть стали дешевшими. В салоні дорого. Але якщо у вас ціль їздити, ви її досягнете.
Слухайте, тут недавно була тема, де жінка з зпл 80 тис писала, що пересіла на метро. Бо їздити з лівого берега на правий на роботу (Київ) це вже занадто дорого, у неї виходило 800 грн на день. Якщо працювати стандартні 21-22 дні на місяць, то вийде 16800- 17600 грн на місяць лише на пальне на роботу. Плюс вихідні, плюс обслуговування, плюс страховка, плюс парковка. Звичайно, 30 тис зпл якраз вистачить. Залишається питання: а жити на що?
Закусенец• вчера в 20:10
Олігархіня на моїй пам´яті тут була одна - Свєта, дружина депутата ВР. Причому це була та ВР яку ще при Януковичі вибирали, тобто всяких блатних і ніщих, які туди під маркою Зе в 2019 пройшли там і близько не було. Свєта була абсолютно реальних персонажем, якого тут впізнали працівники спортклубів, ресторанів, санаханта. Зі справжнім лєксусом, ролексами, ксртьє і будинком (в може то була квартира) зі стінами з натурального каменя (воно канєшно дорого-бахато, але на фото виглядало так, наче вона живе в гробниці).
Все інше - енну такоє
MacOS-ница• вчера в 20:13
Ответ дляПиши-пропало
Удалено администрацией...
Бабулька• вчера в 20:10
Ответ длязахідний_діалект
Ой, а подскажите, что это за полешки с отверстием? Плодовые какие-то, обрезка?
Плодові. Черешня або вишня.
Пушка заряджена• вчера в 20:12
Ответ дляБабулька
Для чого купол, якщо навіть тривог немає над нашими сільськими хатами?
Для чого конвектори якщо є пічки?
Жовч тут тільки в вас
Для чого конвектори якщо є пічки?
Жовч тут тільки в вас
Вы начали ядком брызгать про мерзнущиз в квартире , когда юзер просто констатировал факт, что в сёлах все живут в частных домах.
ЧорноброваЯ• вчера в 20:13
Ответ дляВсе будет, но потом
Мабуть там, де вона про це писала, але це не до мене, Я скрини не роблю.
Бо спочатку тут їх всі вимагають, а потім починають звинувачувати в тому, що вони зроблені.
Серед іншого, ви розумієте що таке фінансовий директор і за що він відповідає?
Про следствие от нее лично я не слышала.
Суд не = следствие.
Засомневаю• вчера в 20:14
Ответ дляочки_ннадо
В неї наче хворе серце було.
А что за девочка, не могу понять за кого вы написали
Бабулька• вчера в 20:14
Ответ дляПушка заряджена
То відійдіть, а то ще вас ’ядком брызгаю’
В містах є приватний сектор але звідки темним людям, як ви про це знати
західний_діалект• вчера в 20:15
Ответ дляРву и мечу
Это может быть правдой только если она ездила на 4-литровом хамере.
При среднем расходе по городу 8 литров бензина А-95 на 100 км и цене около 67,20 грн/л (данные на март 2026), стоимость 100 км пути составит примерно 537,6 грн. Стоимость 1 км — около 5,38 грн.
Пушка заряджена• вчера в 20:15
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
А вы начатое?)) Что же вы делаете в таком плохом месте, у вас же здесь припадки случаются. Берегите себя, успокойтесь, а то инсульт успокоит
ЧорноброваЯ• вчера в 20:15
Ответ дляЛасунка
’Мамо, а де море’?
С такими как вы лучше в диалог не вступать
Так а почему вступаете?) Вас к диалогу никто не приглашал)
Пушка заряджена• вчера в 20:16
Ответ дляЧорноброваЯ
Суд не = следствие.
Она лично вообще пришла и стала всё отрицать, пока не показали скрин, она начала выкручиваться, а потом убежала чистить Тредс.
От неё лично вы не слышали))
Пушка заряджена• вчера в 20:18
Ответ дляБабулька
И только в частном секторе у вас все знакомые, друзья и кумовья, никого из живущих в квартире вы не знаете))
Люди, вы хоть сами соображаете, что здесь пишете? Хотя, зачем я спрашиваю?
ЧорноброваЯ• вчера в 20:18
Ответ дляПушка заряджена
От неё лично вы не слышали))
Здесь этого скрина нет
Бабулька• вчера в 20:18
Ответ дляПушка заряджена
Найбільше село в Україні Приватний сектор у Києві представлений різноманітними варіантами — від елітних будинків на Печерську та Голосієво до затишних дач на Осокорках та Русанівських садів. Ціни варіюються залежно від площі: будинки 100–150 м² коштують близько
, а великі (300+ м²) — близько
. Популярні локації включають приватні сектори біля парків, таких як Феофанія.
Основні характеристики приватного сектора:
Локації: Голосіївський район (Феофанія, Пирогово), Осокорки (Дарницький район), Русанівські сади (Дніпровський район), Нивки, Святошин.
, а великі (300+ м²) — близько
Бабулька• вчера в 20:19
Ответ дляПушка заряджена
Наявність приватного будинку, не виключає Наявність квартири. Наприклад, залишеної в спадок
Рву и мечу• вчера в 20:20
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
В 2012 году бабушка моя купила внуку с пенсии машину, за 1500$ правда
Моя мама мала понад 40 років стажу, працювала інженером, потім економістом на виробництві. У 2012 році була вимушена працювати на пенсії, тому що на саму пенсію було не прожити. Всі її подруги пенсіонерки теж підробляли. Напевно, як і зараз більш молоді пенсіонери. Бо інакше просто не вижити.
Светка-пипетка• вчера в 20:20
Ответ дляЗакусенец
Все інше - енну такоє
Вы о Сланалит? Светлана Логвин? Визитка лорда?
Ласунка• вчера в 20:21
Ответ дляБабулька
Перечитайте, что вы писали. Вы так смешно и неказисто пытаетесь выкрутиться.
МастерЮля• вчера в 20:23
Ответ дляparele
Я пока еще огонька подкину в обсуждение про мое богатство, чтобы тухлая тема не затухла))
Всем хорошего продуктивного вечера)
А де киця?
Рву и мечу• вчера в 20:23
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Травой и росой, в своем доме жила. Нет, это она помогала одному из внуков. Обычная пенсия учительницы
Вчитель на пенсію може купити онуку машину. Господи, скільки років має прожити на пенсії вчитель, щоб зібрати ту суму? Ви людей за ідіотів тримаєте?
Помогалочка• вчера в 20:24
Ответ дляПушка заряджена
Там була порадниця під ніком Вишньовка, чи якось так, вона працює у МВД, має доступ до відповідної інформації. Вона і підтвердила.
И не только. Ее муж ответил в тг и вайбере девочкам, с которыми Надя переписывалась лично (вне советчицы). Потому что после той темы многие ей стали писать и он написал, что да, случилось такое несчастье.
Чудо в декрете• вчера в 20:28
Ответ дляБабулька
Мамо, йдіть вже до корови, без вас розберемось
Шикарная печь, очень нравятся такие ретро печи в интерьере
Бабулька• вчера в 20:24
Ответ дляЛасунка
Перед ким? Перед вами ?
Не смішіть
Наявність власного збудованого приватного будинку в межах міста не заперечує факт володіння квартирою.
Все не пишіть мені більше
Не смішіть
Все не пишіть мені більше
Ласунка• вчера в 20:25
Ответ дляБабулька
Перед ким? Перед вами ?
Не смішіть
Все не пишіть мені більше
Не смішіть
Все не пишіть мені більше
Удалено администрацией...
Бабулька• вчера в 20:28
Ответ дляЧудо в декрете
Доводиться писати зрозумілою опоненту мовою
Помогалочка• вчера в 20:25
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну то поїдьте в Остер на кладовище. Я бачила могилу, коли на дідусеву ходила
Да, ее муж писал, что похоронили дома. Умерла в Ужгороде. Он тогда был в командировке в Киеве, не мог ей дозвониться, приехал, а уже все ((( очень жаль, ей лет 37 было, не помню точно
Ласунка• вчера в 20:26
Ответ дляБабулька
Доводиться, а не приходиться.
Мову вчи, опонент
Ласунка• вчера в 20:27
Ответ дляПомогалочка
Он пытался ей дозвониться она не брала трубку. Он вызвал милицию и сказал ломать двери