культУра• 06 марта в 18:08

С зарплаты бюджетника можно купить машину? БЕЗ мужа. А с пенсии?

Объясните, мне тут доказывают, что с зарплаты 20-30 тысяч можно купить машину. И вообще что любой человек в нашей стране может купить машину, что покупают даже пенсионеры покупают с пенсии. Как это работает? Живя в городе 20-30 тысяч это закрыть базовые потребности, коммуналка/одежда/еда, отложить что-то на лечение, тех же зубов. Главное условие мне доказывают что это именно можно купить с такой зарплаты чистыми, без доп.дохода/наличия мужа. Даже с зп 15 тысяч)))
К слову речь не обо мне, это просто спор зашёл в соседней теме
Шумелка Мышь• 06 марта в 19:53
Ответ дляБагиня
Страхування 3 тис. на рік. Якщо автівка на газу і людина не таксує, то витрати на пальне теж не такі великі.
У нас машина на дизелі, доволі економна, в міському циклі десь 5-5.5. Паливо на місяць приблизно 3 тис.грн.
Якщо їх вичитати з моєї зарплати, вони невеликі. Якщо з зарплати чоловіка в 15 тис. - то це п´ята частина доходу
Сиреневая цапля• 06 марта в 19:53
Ответ дляБагиня
Хтось забороняє підробляти?
У вчителів менше робочих годин, вони звісно можуть, якщо працюють на одну ставку. Людина яка 9 годин на роботі (8 год+1 год.перерва), плюс добратись на роботу мінімум година, навряд чи зможе ще знайти час підробляти. Таких людей більшість.
Svitlo_• 06 марта в 19:54
Ответ длякультУра
У вас это где? По вашему по всей Украине Чернобыльская зона?
Так і ви не знаєте звідки та пенсіонерка, а винесли вердикт - брешуть.
Багиня• 06 марта в 19:55
Ответ дляШумелка Мышь
І про що це говорить? Що у всіх буде, як у вас? Хтось менше їздить, хтось більше. Умовній вчительці не потрібно днями їздити, це поїздка на роботу/з роботи, плюс вихідні кудись.
У мене на бензині, витрати 7,5 л. В мене 2,5 тис. на місяць пальне. Якби був газ, було б менше.
Шумелка Мышь• 06 марта в 19:56
Ответ дляБагиня
Ну так і у нас поїздка на роботу/з роботу, але це 35 км. на день.
Ну і кудись на вихідні
Сиреневая цапля• 06 марта в 19:56
Ответ дляБагиня
Проживе. Пенсіонери і на менші гроші живуть.
Пенсіонеру не треба регулярно речі нові купувати, взуття, зачіску робити. Пенсіонери в нас доношують по 20 років, те що колись купляли, взуття тапочки або чоботи резинові чи дермантинові, волосся не красять і т. п. Ви можете уявити викладача у такому вигляді? Його не звільнять?
Багиня• 06 марта в 19:56
Ответ дляШумелка Мышь
Ну і кудись на вихідні
Так не у всіх буде так) ви првинні це розуміти) у когось це буде 10 км, у когось 5)
Багиня• 06 марта в 19:57
Ответ дляСиреневая цапля
Можу. Можна купляти мінімум речей. Не бачила в школі дитини вчителів, які міняють наряди кожен день)
Шумелка Мышь• 06 марта в 19:57
Ответ дляБагиня
5 км на день я пішки би ходила ))))
Багиня• 06 марта в 19:58
Ответ дляШумелка Мышь
5 км на день я пішки би ходила ))))
Ви б ходили, хтось би не ходив. Проблема більшості людей в тому, що вони не можуть уявити, що хтось живе не так, як вони)
автор культУра • 06 марта в 19:58
Ответ дляБагиня
Сенс теми в тому, що, хто хоче, той купить машину, хто не хоче, той не купить. Все.
Нет, смысл темы на в этом. И не в лозунге советчицы ’надобольшезарабатывать’. Тема имеет абсолютно другой посыл и вопрос.
В гости звали?• 06 марта в 20:00
Ответ длякультУра
Фуф, ещё раз) Можно работать на низкооплачиваемой работе, но иметь доп доход (муж/любовник, подработка, помощь родителей) . Но какое это отношение имеет к теме, где по вводным данным я пишу о ситуации, когда у человека нет доп.дохода и это вся сумма дохода в месяц?
Гроші економлять і накопичують мені дивно читати як ви все воду каламутите. Моя мама в 60 купила собі авто. На права здала перед пенсією. Копила перед пенсією, коли ще працювала купила жигуль. Вгамуйтеся вже.
Багиня• 06 марта в 20:01
Ответ длякультУра
Ок, давайте спростимо) Людина з зарплатнею 20 тис.грн., свохм житлом, яка не має дітей/хворих батьків/трьох собак може купити автівку. Так вам зрозуміліше?
автор культУра • 06 марта в 20:00
Ответ дляКава з адреналіном
У моей знакомой свекровь на пенсии.
Поросят продают, молоко, творог, сметану, зелень, картошку и пр. городину.
На них и живут. А пенсию откладывают, тоже наверное внучку на машину.
Ну так и я о том. Это абсолютно не означает, что человек купил параллельно ЖИВЯ на пенсию. Как же люди любят дурныков включать))
Сиреневая цапля• 06 марта в 20:00
Ответ дляБагиня
Який мінімум? 8 тис то їжа найдешевша плюс комуналка. Все. Навіть на секонд неможливо викроїти.
Шумелка Мышь• 06 марта в 20:00
Ответ дляБагиня
Я можу уявити, що люди живуть по-іншому. Але, вибачте, мені тяжко зрозуміти людей, які розказують, що людині з невеликим доходом легко купити і обслуговувати машину
В гости звали?• 06 марта в 20:01
Ответ длякультУра
Це ви вмикаєте дурепу. Люди на пенсії ще можуть підробляти. Піднімайте дупу і вам буде щастя.
Последний вагон• 06 марта в 20:01
Ну если есть куриные шеи , то можно
Багиня• 06 марта в 20:02
Ответ дляШумелка Мышь
Я знаю таких людей питання не в тому легко це чи важко, питання в тому можливо чи ні. Відповідь - можливо. Це все.
автор культУра • 06 марта в 20:02
Ответ дляSvitlo_
Даже если бы и знала и даже если бы и 20. Человеку нужно оплатить коммуналку, еду, лекарства, зубы. Если бы она жила НА пенсию, всё равно не сходится.
В гости звали?• 06 марта в 20:03
В моєму колі люди теплицями заробляють на авто та інші потреби. Працює офіційно лише чоловік на 20 тисяч. Жінка паше як кінь вирощує помідори. В неї взагалі професії немає. В людей є авто і не тільки.
Svitlo_• 06 марта в 20:04
Ответ длякультУра
Ну яка комуналка в селі? І зуби в пенсіонерки вже давно можуть бути зроблені. І не всі хворіють.
В гости звали?• 06 марта в 20:04
Ответ длякультУра
Ви просто ледача, у вас ніколи не зійдеться.
автор культУра • 06 марта в 20:04
Ответ дляВ гости звали?
Вам уже триста раз написали, с зарплаты 15-20 ничего не отложишь, как и с пенсии. БЕЗ доп.дохода. уже нет сил читать эту шизофрению.
В гости звали?• 06 марта в 20:07
Ответ длякультУра
Так якого біса ви сидите на 20 тисяч і скаржитесь? Заробіть більше. Сходіть квартири поприбирайте город посадіть, дитину сусідці поглядіть. Авто не розкіш вже давно. Таким воно лишається лише для вас.
автор культУра • 06 марта в 20:07
Ответ дляБагиня
Нет, не может. Потому что на питание сейчас раз в магазин сходить на 500 грн и ничего не купить. Своя квартира это ещё и коммуналка. Зуб один лечение с каналом - 10 тысяч. Анализ ОДИН в синево 500 грн. 20 тысяч это еле еле уложиться с свои базовые потребности, без салонов.
автор культУра • 06 марта в 20:09
Ответ дляВ гости звали?
Это вы та конченая с той темы? Пятый раз отвечаю, у меня знания двух языков, работа в международной компании и я ещё и вам на лечение головы могу скинуть, но тема не обо МНЕ. И НЕ о подработках
В гости звали?• 06 марта в 20:12
Ответ длякультУра
Тоді ви тупа курка яка не вміє рахувати гроші. Вам нічого не допоможе ні освіта ні гроші. Ви просрете будь які гроші. Ви лох за покликом. Люди з меншими доходами мають автівки і будинки, а ти продовжуй скиглити і створювати нові теми.
автор культУра • 06 марта в 20:13
Ответ дляВ гости звали?
А, ну да, это бешеное и в эту тему пришло) Женщина, если вы там в мужа что-то насосали, не надо выдавать это за то, что вы там что-то накопили. В теме для самых слепых после вашей истории выделено ’БЕЗ МУЖА’, но оно даже капс прочитать не может.
Багиня• 06 марта в 20:14
Ответ длякультУра
Це у вас стільки йде на харчування. Це вам потрібно лікувати зуби і здавати аналізи. Я ж кажу, що проблема в тому, що деякі люди не розуміють, що не всі живуть так, як вони. Ну невже це так важко зрозуміти