муха в кедах• 06 марта в 19:03

Чому він не платить??

Партія Петра Порошенка "Європейська Солідарність" заборгувала понад 55 млн грн за оренду офісу на вул. Лаврській, 16 у центрі Києві, а після початку процедури виселення, люди пов’язані з нею, намагались захопити приміщення. Про це під час пресконференції заявили орендодавці.

За словами співвласниці приміщень Руслани Бессараб, договір оренди офісів з партією Порошенка був укладений ще у 2019 році. Однак, орендна плата не сплачувалась з листопада того ж року. Відтоді сторони пройшли через низку судових спорів, а загальна сума боргу партії Порошенка перевищила 55 млн грн.

"Невиконання договору – це не політика. Це просто невиконання договору", – наголосила Бессараб.
Орендодавці зазначають, що після систематичної несплати оренди партії повідомили про розірвання договору та необхідність звільнити приміщення. За їх словами, 22 квітня 2025 року Верховний Суд ухвалив остаточне рішення про виселення "Євросолідарності", а примусове виконання було відстрочене судом до 3 березня 2026 року
ПробілНеПрацює• 06 марта в 19:05
А зєлєнь? Зєлєнь шо?
мегамоСГ• 06 марта в 19:05
Усе на шиколад пошло
Несемо світло разом• 06 марта в 19:06
бо він ніщій єврей
Сирожено_пирожено• 06 марта в 19:10
Бо зелені порох як кістка в горлі і вони будуть робити все що завгодно, щоб знищити пороха і справу громад. І будь яка брехня теж згодиться. В даному випадку, я вважаю що зелень душить волонтерку яка їм не ’відкатує’.
ЛісАпетная• 06 марта в 19:13
Фигассе цена)
автор муха в кедах • 06 марта в 19:43
Ответ дляЛісАпетная
Фигассе цена)
Це центр. І це три тисячі квадратних метрів приміщень, які вони ще й здавали в суборенду
автор муха в кедах • 06 марта в 19:45
Ответ дляСирожено_пирожено
Класна відмазка , щоб не платити по договору. Волати, що тебе хочуть знищити
Сирожено_пирожено• 06 марта в 19:56
Ответ длямуха в кедах
Пальтрєт єрмака вже вишили? Чи бабла на бісєр не хвата?
автор муха в кедах • 06 марта в 20:05
Ответ дляСирожено_пирожено
Напишіть це у Верховний суд. Як аргумент чому порошенко не платить по договору
Сиджу тихенько• вчера в 00:47
Ответ дляНесемо світло разом
бо він ніщій єврей
Убогі люди не розуміють.
На Лаврській довгий коридор увішаний прапорами бригад на які Порошенко відправив мільйонні вантажі.Зеленський банально рейдерить приміщення.Чим заважає роботі хабу і ЗСУ.Важко зрозуміти?
Сиджу тихенько• вчера в 00:48
Ответ длямуха в кедах
Не брешіть.Вас там ніколи не було.
Сиджу тихенько• вчера в 00:49
Ответ длямуха в кедах
Верховний суд вчергове опозорився.Ніяк не можуть винести рішення по 30 справі Зеленського.Ганьба Зеленому Злодію.
автор муха в кедах • вчера в 15:54
Ответ дляСиджу тихенько
Убогі люди не розуміють.
Наївні не розуміють, що піар з фото - це просто ница брехня від Порошенка.
Для наївних Порошенко може не виконувати договір і рішення судів, включно з Верховним судом.
Де межа цієї наївності ? Все Божа роса, якщо від Порошенка
автор муха в кедах • вчера в 15:55
Ответ дляСиджу тихенько
Не брешіть.Вас там ніколи не було.
Не брешіть про мене.
Якщо хочеться, брешіть про себе. Як Порошенко
Сиджу тихенько• вчера в 20:35
Ответ длямуха в кедах
Зовсім придуркуваті боти не знають,що саме на Лаврську приїхали европейські лідери на підтримку проти рейдерства Зеленського офісу ЄС.Повно фото зсередини приміщення на Лаврській.
А от роботу хабу практично перекрили СН.Допомогу ЗСУ.Дякуємо Володьці Ссаничу за це.І за позор перед іншими державами.
Сиджу тихенько• вчера в 20:36
Ответ длямуха в кедах
Не брешіть про мене.
Я й не брешу.
Хочете сказати,що Ви були в офісі на Лаврській?
автор муха в кедах • вчера в 23:15
Ответ дляСиджу тихенько
Зовсім прилуркуваті боти з лаврської трясуть фото і далі брешуть про допомогу ЗСУ
автор муха в кедах • вчера в 23:17
Ответ дляСиджу тихенько
Я й не брешу.
Ні, я хочу сказати, що тема не про мене. В про те, що Порошенку когось на*брати на гроші - раз плюнути, і навіть суди йому не указ, в т я. Верховний суд.
Ну, і брехні про допомогу ЗСУ, теж залиште своїм сектантам.
Сиджу тихенько• вчера в 23:50
Ответ длямуха в кедах
Під час передачі вантажів чітко проговорено кому вони віддаються,якій частині.Прапори бригад які отримали допомогу від Порошенка та ЕС висять по стінам на Лаврській.
Так що хватить вже брехати.Ви і є ті сектанти,чи то робота в Вас така...
Але правду не сховати від народу.
Сиджу тихенько• вчера в 23:52
Ответ длямуха в кедах
Боти Зеленського тільки брехати й можуть.Як і їх придуркуватий зелений лідер-чмоня.Кожне слово-брехня.Кожне.
Сиджу тихенько• вчера в 23:53
А бригади легко перевіряються,тільки в таких як Ви зазвичай ніхто не служить.
автор муха в кедах • вчера в 23:56
Ответ дляСиджу тихенько
Але правду не сховати від народу.
Правда в тому, що ваш лідор секти завжди бреше, а ви ведетеся на прапори в його офісі.
І правда в тому, що він роками не платить по договору оренди, і не виконує рішень судів усіх інстанцій. Для нього законів не існує. І його секта це виправдовує! Ви, саме ви можете не сплачувати оренду , якщо регулярно донатите на армію? Чи все таке таке виправдання звучало б тупо?
Сиджу тихенько• сегодня в 00:02
Ответ длямуха в кедах
Йдіть до Бірюкова отримайте 1000 000,як тільки докажете що вище написане правда.
Ви ті рішення бачили?Аби ляпати.Сором іспанський.По помилкам бачу,що Маня новий акк наклепала.Успіхів.І горішків тобі.

https://x.com/SpravaHromad/status/1647842244286611...
Сиджу тихенько• сегодня в 00:05
прибарахліться до свята божа роса
автор муха в кедах • сегодня в 00:07
Ответ дляСиджу тихенько
автор муха в кедах • сегодня в 00:08
Ответ дляСиджу тихенько

А що вам заважає по вчити рішення судів?? Це ж не секретна інформація
автор муха в кедах • сегодня в 00:09
Ответ дляСиджу тихенько
прибарахліться до свята божа роса
До чого це?
автор муха в кедах • сегодня в 00:13
Ответ дляСиджу тихенько
прибарахліться до свята божа роса
До чого ця картинка? Питання про те, чому за оренду не платять такі багаті люди. У Обрана облігації купують, цінні папери по всьому світу купують, але от за офіс по договору заплатити - демонстративно не платять.Роками.
Чи вам наказано просто щось писати , на що відповідатимуть, аби перевести тему?
Сиджу тихенько• сегодня в 00:30
Ответ длямуха в кедах
Не вдавіться.Йдіть вчіть мат.часть
автор муха в кедах • сегодня в 01:25
Ответ дляСиджу тихенько
Не вдавіться.Йдіть вчіть мат.часть
Обітріться і йдіть читати рішення судів, щоб могти хоч два слова по темі написати.