Дякую_аж_підскакую• 06 марта в 19:06

Актуальна антиутопія трилер

Випадково натрапила на сучасний корейський психологічний трилер "Бетонна утопія", 2023 р., дуже актуальний , хоча я не фанатка корейского кіно, але як на мене в них є якісні стрічки

Сюжет: Постапокаліпсис, люта зима, в Сеулі вцілив лише єдиний
ЖК "Хьюн ХУ", мешканці сусідніх ЖК, квартири яких зруйновано, влаштовуються на вільних площах вцілилого житлового комплексу, але далеко не всі власники вцілілого житла готові ділится площею.

Порадьте теж якісь цікавинки цього жанру
автор Дякую_аж_підскакую • 06 марта в 19:07
Ось обкладинка трилеру на фото
Хочу на Балі• 06 марта в 19:18
Пол Линч ’Песня пророка’
автор Дякую_аж_підскакую • 06 марта в 19:19
Ответ дляХочу на Балі
Пол Линч ’Песня пророка’
це книга, не фільм?
Хочу на Балі• 06 марта в 19:35
Ответ дляДякую_аж_підскакую
це книга, не фільм?
Это книга, да. Есть в украинском переводе.