Я на хвилинку• сегодня в 10:00
Это адекватный пост молодой мамы в соц сетях?
Зачем это читать посторонним?
Моя давняя знакомая, родила не рано чтоб таким страдать. 30+
Деловитая• сегодня в 10:52
Утібоземой. ))) Хай пише. Якщо таке пише то зараз вона дуже щаслива, порадійте за неї. У неї зараз свій окремий світ де живуть рожеві поні, единороги, дитина пукає ароматом троянд, а посмішка як веселка.
ЧукИГеки• сегодня в 13:18
Ответ дляДеловитая
тобто одна мать з кришечкою набік на фоні гормонів, то ви ще іншим пропонуєте за божевілля порадіти? типу масово кукушечкою поїхати?
Деловитая• сегодня в 14:00
Ответ дляЧукИГеки
Вона ж тимчасово божевільно-щаслива. Чому б і не порадіти за неї. Толерантність, це не божевілля.