Борода• вчера в 11:35
Дуже пошкодували (((
Тут є такі,які взяли собаку в дім,квартиру ,а потім дуже пошкодували. Якщо так,то чому так сталося?
Млинець Мій• вчера в 12:35
Ответ дляБорода
Ні,ні собаки ще не має. Але я дуже хочу її. Я вже як зациклена, де не побачу собачку просто тану від милоти цієї.
Почитайте мій пост вище. Собака може трапитися із таким мерзотним характером, що ви взвиєте! Мало проблем зараз, так ще ОТАКИЙ потенційний гемор собі на голову взяти...
ХвилювАллочка• вчера в 12:40
Ответ дляБорода
Яку саме собачку? Чи будь яку
60 метрів сметани• вчера в 13:00
Ответ дляСтриптизерка
Приличная это та, которая не матерится?
не палить і не вживає алкоголь
Директор Пляжу• вчера в 13:07
Ответ длясою не люблю
Моя свекровь путешествует с собакой на мотоцикле 😅 конечно, с овчаркой такое не прокатит 😅
На фото ваша свекруха ?
Директор Пляжу• вчера в 13:07
В нас одна собака , плануємо ще одну
Але звісно ніхто не порівнює чіхуа і джек расела
Домовенок Кузя• вчера в 13:18
ніколи абсолютно! за 9 років я кожного дня дякую Богу що саме наша собака вибрала нас в притулку❤️
Леннон_Жив!• вчера в 13:19
А ми підібрали в лісі, біля траси, собачка-хлопчик, стареньке, з одним оком, друге ніби то випалане чи кипятком, чи чим. Поміс пекінеса з дворнягою. Ще й задні ножки волокло бідне. Забрали, щоб дожило сите і в теплі. Ось уже рік прошов. Він, бідний, ще й глухий. Але від’ївся, на вулиці кидається на здорових собак, його вже Піратом прозвали сусіди. Дуже слухняне, лише одна проблема - обсцикає туї, кущові квіти, прям біда. Тільки щось нове посаджу - він тут як тут, задовбалася огорожі з палочок ставити. Хоча в приміщеннях ніколи не наробить, буде терпіти до останього.
всегдаДаДа• вчера в 13:55
не то щоб пошкодувала, але розумію-більше точно не буду заводити. Це не відповідає моєму стилю життя. Нікуди не поїхати.
сою не люблю• вчера в 14:09
Ответ дляДиректор Пляжу
На фото ваша свекруха ?
На фото собака моей свекрови со свекровью и свекром
Борода
• вчера в 16:11
Ответ дляХвилювАллочка
Яку саме собачку? Чи будь яку
Мальтіпу дуже хочу. Мені треба собака не алергенна. Кажуть що одна з таких мальтипу.
ХвилювАллочка• вчера в 17:27
Ответ дляБорода
Але ж це не порода, ви готові до всіх складнощів, пов´язаних з результатом ’розведенців’
Меряю линейкой• вчера в 22:52
Ответ дляБорода
Аллергия чаще всего проявляется на жидкости, выделяемые организмом. Слюну, например. Так что нет, не существует гипоаллергенных пород.
Ну и мальтипу - это не порода.
Меряю линейкой• вчера в 22:55
Ответ дляМлинець Мій
Квартира. Прожила собака 17 років. Далматін. Ззовні не крупна, і дуже симпатична.
Але....це була не собака, а реально ісчадіє ада!!!
Коли вона нарешті здохла (природня смерть від старості) усі видохнули. Нагла, неслухняна, зла, кусюча, агресивна, воровита, відчуття наисченості відсутне (вона їла все підряд включаючи шкурки від кавуна та дині, при чому їла стільки скільки було або скільки вкрала, потім вибачте ригала і знову то їла)... Кількість зіпсованих, погризених речей не піддієтсья підрахунку (погризла навіть бетонне (!!!) підвконня. А до того викинули диван, два крісла, дитяче ліжечко - бо якщо не прикрити листами фанери то вона їх роздирала. На вулиці тільки на повідку і в наморднику. Коротше розказувати можна довго, там і штрафи і міліція була, і драки з іншими собаками аж до ветеринарки.
Це піздец був...
А Вы, однако, мазохисты. 17(!!!) лет наблюдать неудобное Вам поведение и за все это время его не скорректировать? Не найти того самого кинолога, который бы Вас научил работать с собакой? Это как????
Я если б написала, что мог мой, Вы б присели. До кинологов. Кто не знал, каким мой был, сейчас и не догадываются, что могла собака.
Директор Пляжу• вчера в 23:23
Ответ длясою не люблю
Кайф