Електрохарчування• вчера в 14:29

Как вы считаете, мужчинам надо закрашивать седину?

mavka.cy• вчера в 15:42
Ответ дляВбигудях
Я пишу про себе і про людей,які мають бажання. Дивно читати це від людини,яка сама пише про *потрібно’ стосовно речей, по які теж можна сказати, що вони не такі вже й потрібні. Ви вирішили причепитися просто, вам сумно, ви незадоволенні життям, що з вами?
ото ви маньячка =)
чого ви до мене прицепились?
Вбигудях• вчера в 15:43
Ответ дляmavka.cy
ото ви маньячка =)
чого ви до мене прицепились?
Причепитися ви. Я лише відповідаю на ваші закиди. Так що на рахунок ’потрібно’?
mavka.cy• вчера в 15:47
Ответ дляВбигудях
я висловила свою про різницю слів треба і хочу
якщо ви з цею думкою не згідні і конкретно для вас це потреба, а не бажання - та будь-ласка. я ж то вцілому говорю, а не конкретно про вашу особисту ситуацію
і лазити в історію співбесідника, щоб вицепити якісь фрази з контексту - це трохи дічь
так, це знову моя думка. можливо для вас і не дічь, а нормальна ситуація. не спорю. мені не подобається маньячна поведінка. тому розмову більше продовжувати не буду
так сказать, ’відцеплюсь’ нарешті від вас
Вбигудях• вчера в 15:59
Ответ дляmavka.cy
Тобто досікуватися до людини з вашого боку не дія, а подивитися те що пишете загалом дія. Просто в черговий раз впевнилася в лицемірстві деяких осіб, подібних вам. Досікуються з приводу слова, яке самі використовують в контексті речей,,які не край необхідні. Розберіться з собою і своїм ставленням до людей. Коли до когось з приводу чогось чіпляється, будьте готові до відповіді
Мию вікна у мороз• вчера в 16:01
Фу нет для меня это уже не мужчина. Это как лысину зализывать, такая гадость, побрился и все, мужик
Латексне альтер ЕГО• вчера в 16:34
Ответ дляНетутешня
Старым девкам нужны деньги, а не мужики)
А молодые альтруистки?)