Леди Г• вчера в 15:10
Резидент в іншій країні і депозит в Україні.
Підкажіть дівчата, хто є податковим резидентом в іншій країні і має депозит в Україні? Чи не буде потім проблем з податками та штрафами? Хтось знається на цьому? Чи краще закрити депозит в Україні і вивести кошти?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 15:13
ну такие доходы надо декларировать в стране налогового резидентва, может и налоги платить
Чесно брешу• вчера в 15:15
Ответ дляОдні думки
Податки з будь яких депозитів з вас вирахує банк автоматично.
Українські податки. А автора цікавлять іноземні податки
Одні думки• вчера в 15:16
Ответ дляЧесно брешу
То хай цікавиться законодавством своєї країни.
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 15:20
Ответ дляОдні думки
Зачем? Советчица же есть
Леди Г
• вчера в 15:22
Ответ дляЧесно брешу
Я мабуть не дуже коректно запитала…. Взагалі цікавить як іноземні податки на мій дохід в Україні так і податок в Україні на мій дохід в іншій країні.
Дано: маю офіційний контракт в іншій країні з доходу якого сплачую всі податки, але коли роблю декларацію про доходи то не вказую свій депозит в Україні.
Так само в Україні, коли відкриваю депозит то не вказую що я є податковим резидентом іншої країни.
Тут якби вижити якось…
Леди Г
• вчера в 15:24
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Зачем? Советчица же есть
Мене завжди дивують такі люди як Ви…. Якщо вам не цікаво і немає що сказати, навіщо заходите в тему?
Інколи на цьому форумі знаходжу відповіді на набагато моїх питань.
Мама Чели• вчера в 15:32
Ответ дляЛеди Г
А ви впевнені, що тут відповіді на такі питання дійсно професійні?
Ви при відкритті депозита вказуєте невірну інформацію?
Леди Г
• вчера в 15:38
Ответ дляМама Чели
Не впевнена.. але не маю іншого джерела інформації. Так, не знала точно яка суть «податкового резидента» то хотіла вказати лише що я резидент України.
Печальки.нет• вчера в 15:44
Ответ дляЛеди Г
Если Вы живете в другой стране более 183 дней в год, Вы налоговый резидент этой страны и да, по идее, должны указывать депозит в Украине. С другой стороны, вроде не так много стран, которые могут узнать эту информацию, поэтому 90%, что о Вашем депозите будут знать только в Украине, где уже будут и уплачены с него налоги
Я тут Живу• вчера в 15:59
Ответ дляЛеди Г
Тут якби вижити якось…
Так Ви лишаєтесь резидентом України, відповідно податки сплачуєте тут з доходу, який утримуєте в Україні. Так само і в іншій країні, де маєте резиденство, сплачуєте податки в цій країні з доходів, які і отримуєте в ній. Ви же зі своєї заробітної плати сплачуєте податок в тій краіні, де працюєте, а не в Україні.
Леди Г
• вчера в 16:02
Ответ дляЯ тут Живу
Так, все логічно. Тоді навіщо мене запитує банк України про податкове резиденство в іншій країні. І про наслідки неподання цієї інформації?
Мааарковная• вчера в 16:05
Ответ дляЛеди Г
Тут якби вижити якось…
в Німеччині, наприклад, в декларації мають вказуватися абсолютно всі світові доходи, тобто і доходи від депозиту в Україні
Леди Г
• вчера в 16:11
Ответ дляМааарковная
Тобто ви вказуєте в декларації свої депозити та наявність нерухомого майна, так? На що це впливає? Чи змінилися показники вашої декларації з урахуванням цих даних?
Я тут Живу• вчера в 16:13
Ответ дляМааарковная
Якщо не сидіти на соціальній допомозі, то ніякі доходи з України не потрібно вказувати. Німеччина одна з країн, яка попадає під заборону подвійного оподаткування з Україною.
Мааарковная• вчера в 16:12
Ответ дляЛеди Г
уважніше читайте, не я, поперше, подруге, доходи від ....
це впливає на податкову ставку
Мааарковная• вчера в 16:15
Ответ дляЯ тут Живу
не плутайте, подвійне оподаткування і інформацію про світові доходи
у автора посту не йшла мова про соціальну допомогу
вона працює і подає декларацію
Я тут Живу• вчера в 16:17
Автора теми цікавить саме питання оподаткування в Україні, чому вона і запитує про пункт резиденства у іншій країні: « Тоді навіщо мене запитує банк України про податкове резиденство в іншій країні. І про наслідки неподання цієї інформації?»
Леди Г
• вчера в 16:20
Ответ дляМааарковная
це впливає на податкову ставку
Вибачте, я не мала на увазі конкретно Вас… але ок, про людей які знаходяться в Німеччині.
Я живу в Італії, ніяких соцдопомог я не отримую, але моя зарплатня вимагає подання щорічної декларації.
Я економлю на всьому що можна… але якщо ще я маю сплатити якійсь податки, чи якійсь штрафи, то скоріш за все легше закрити депозит в Україні і не звітувати про нього.
Мааарковная• вчера в 16:24
Ответ дляЯ тут Живу
ще додам, про соціальні виплати,
коли подається заява на них, є питання про доходи (дохід від здачі в оренду нерухомості, доходи з депозитів,...)
Мааарковная• вчера в 16:25
Ответ дляЛеди Г
про Італію я вам не скажу, в Німеччині саме так, як я вам написала
Мааарковная• вчера в 16:34
Ответ дляЛеди Г
дивіться, це залежить від системи податкової, в Німеччині існує прогресивна шкала
наприклад, ви отримали за рік 100 000 євро брутто, ваша ставка, наприклад, 37%
ще ви отримали доходи від ваших депозитів, оренди нерухомості,... на 50 000 євро, і сплатили з них податки в країнах розташування.
сумарний ваш дохід за рік це 150 000, і ваша ставка, умовно, стала 41%
тобто ви в Німеччині з доходу 100 000 (а не з 150 000) вже будете сплачувати 41%
Леди Г
• вчера в 17:37
Ответ дляМааарковная
Дякую за розгорнуту відповідь. А як буде, якщо я зазначу в банку України що є податковим резидентом Італії, вони спитають «коридор» моїх приблизних доходів, то як я буду платити податок в Україні? І навіщо мене питають про податковий статус?
Як себе захистити?
Не хочеться давати багато інформації про себе.
Як себе захистити?
Мааарковная• вчера в 18:30
Ответ дляЛеди Г
Як себе захистити?
податок в Україні ви маєте платити лише з вашого доходу, тобто банк платить з вашого доходу у них
для чого тоді їм ваш коридор доходів? ви ж не можете бути резидентом одночасно двох країн?
найкраще для вас, взяти консультацію податкового інспектора в Італії, бо вони вже за 4 роки бачили всякі варіанти
а в Україні вам, як на мене, не має сенсу зазначати, що ви є податковим резидентом України, а може й, дійсно, закрити депозит
Морковку дай• вчера в 18:35
Ответ дляЛеди Г
Україна приєдналася до АВТОМАТИЧНОЇ системи обміну інформацією CRS. Обмін уже здійснюється в повному обсязі з 2025р.
Депозити (рахунки, суми) + суми відсотків підпадають в число даних, стосовно яких іде обмін. Ваша згода на це не потрібна.
В країні податкового резидентства ви маєте їх декларувати.
Якщо ваша декларація перевіряється, то італійська податкова, на відміну від попередніх років, ці дані побачить одразу.
І як вони це розцінять, то все залежить від вашого статусу, місцевого законодавства та інших чинників.
По суті, це від подання недостовірних даних до приховування доходів.
П.С. У деяких країнах право оподаткування доходів від депозитів може належати країні резидентства. А тому, незважаючи навіть на наявність договору про уникнення подвійного оподаткування, ця країна може вас оштрафувати чи/та вимагати сплату доходів у країні податкового резидентства.
Тому вас укр.банк, який виступає податковим агентом в Україні, і питає за резидентства.
Мааарковная• вчера в 18:35
Ответ дляМорковку дай
абсолютно згодна