ПироженкА• 07 марта в 15:43

Яка ціна на тюльпани у вашому місті

Щедрик• 07 марта в 20:11
Ответ дляМальчун-задирун
то есть день кобет они стали праздновать с 22 года в связи с приездом украинок?
пишите исчо
Вам краще про це запитати у поляків, що саме вони святкують і коли почали. Я живу не в Польщі, західніше. Тут нема традиції вітати жінок і дарувати їм подарунки чи квіти на 8 березня.
Щедрик• 07 марта в 20:15
Ответ дляЖена сантехника
Вони не знають, що вони не підозрюють. Цікаво ж з яким святом всіх поздоровляли вчора на роботі у Відні?
А ви не спитали з чим вас вітають? Чи то ОБС? У Франції вчора нікого не вітали, і в понеділок не будуть. Найближче привітання буде перед католицькою паскою, незалежно від статі, вітає роботодавець.
Щедрик• 07 марта в 20:18
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Удалено администрацией...
Квітів у лідлі так само, як в тиждень тому, і два тижні тому. Де стояли, там і стоять. Єдине що додалося - це квіти для саду городу у кого приватні будинки, щоб висаджувати саджанцями та у горщиках.
Ви намагаєтеся видати свою картину світу за бачення самих європейців.
Фізик-ядерщик заочно• 07 марта в 20:34
Ответ дляЩедрик
Это вы пытаетесь впихнуть свою картину мира туда, где этого нет.
Мозг запудрен и пытаетесь довести украинцам, якобы запудрен и у европейцев.
Идите, купите себе тюльпанов и сопите в две дырочки и дальше.
Фізик-ядерщик заочно• 07 марта в 20:36
Ответ дляЩедрик
Уже несколько человек вам написали и подтвердили то, что пишу я, Вы все равно на своем.
Как я им писала, бодаетесь ради того чтоб бодаться.
Серьезно, лучше купите тюльпанов и забудьте о моем существовании.
Или может еще о жизни а Австрии расскажете? 🤣🤣🤣🤣
Экспердша блин
Щедрик• 07 марта в 20:37
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Відразу видно ’шасліву женщіну з 3 тюльпанами’.
У нас завтра нема свята, звичайний день, як і у всіх місцевих. А квіти купуються не під свято, а коли хочеться.
Фізик-ядерщик заочно• 07 марта в 20:39
Ответ дляЩедрик
Бедняга, видимо некому тюльпаны подарить, так легче праздника не видеть.
До свидания, мне с вами не по пути.
Вот вы как раз таки да - счастлива женщина, сама себе покупающая тюльпаны.
Так и оставайтесь И не брызгайте ядом на тех, у кого праздник.
Аривидерчи
Щедрик• 07 марта в 20:41
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Экспердша блин
Я повинна вірити диванним експерДам, а не власним очам?
Що з совка взяти, їм здається, що тюльпани продають на честь 8 березня. Але вам вище вірно написали - їх так само продавали і 1,5 місяці тому, і до початку травня будуть продавати, потім їх змінять інші сезонні квіти. І так, квіти тут купують як хліб і молоко, а не на честь СВЯТА. Може тому, що жінки самі можуть купувати собі квіти хоч кожен день, а не очікувати цілий рік, щоб отримати три нещасні тюльпани?
Щедрик• 07 марта в 20:42
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
До свидания, мне с вами не по пути.
Аривидерчи
Матір Божа, ознака свята то три тюльпани , виявляється
Я погнала• 07 марта в 20:58
Ответ дляЩедрик
Ага,тюльпаны в тележке вместе с рыбой,огурцами и помидорами,прям событие года)
А потеплело и завтра едем в термы ,не из-за праздника,а просто погода хорошая
Мальчун-задирун• 07 марта в 21:06
Ответ дляЩедрик
а я живу в Польше и тут есть традиция праздновать день кобет 8 марта
зачем мне кого то спрашивать? и о чем?
Мальчун-задирун• 07 марта в 21:12
Ответ дляЩедрик
Вот написано, я вам обвела - день кобет (день женщин) и пустые ведра, передо мной парень забрал последние 3 букета нарциссов. Остальные стеллажи даже убрали, их было больше намного.
То есть по вашему просто так мужчины размели до 6 вечера все цветы?
Фізик-ядерщик заочно• 07 марта в 21:15
Ответ дляЩедрик
Вот иди и купи себе свои тюльпаны, хоть ведро.
Да на голову надень.
ОТСТАНЬ
Щедрик• 07 марта в 21:28
Ответ дляМальчун-задирун
Пишуть, що у 70-х роках 20 ст у комуністичній Польщі популяризувати це свято. Особливо цікаво, про соціалістичні змагання серед жінок)
Початкову ідею бідної Цеткін про рівність прав жінок з чоловіками, комуністичний устрій спаплюжив, звівши такий важливий порив до свята ’побутової повії’ (вибачте, що грубо, але як є. Завтра буде шквал повідомлень на кшталт: ’ козел, подарував жлобський букет’, ’козел, не подарував букет’, ’ я так чекала подарунка, а він забув’, ’ридаю, подарував оцю хр.нь замість омріяних діамантів/машини...’, ’ дєфачки, заспокойте - не привітав, як далі жити з цим козлом, піти нє магу, квартира іво ’...)
А ось власне про історію свята в самій Польщі:W Polsce święto było popularne w okresie PRL. W latach 70. do popularnych podarunków dołączyły kwiaty. Początkowo ofiarowywano goździki i rajstopy, a później tulipany. Z okazji tego dnia publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią Władysława Gomułki, że „nie ma dziś w Polsce dziedziny, w której kobiety nie odgrywałyby ważnej roli”. W zakładach pracy czy szkołach był obchodzony obowiązkowo. Była to okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa. Dzień ten, podobnie jak inne uroczystości: Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego – według niektórych istniał po to, aby obywatele nie zapomnieli o „przywiązaniu do Państwa Ludowego, miłości do wielkich idei pokoju i socjalizmu”. Świadczą o tym chociażby tytuły ówczesnych artykułów: „Kobiety w szeregach ORMO podejmują zobowiązania dla uczczenia swego święta”, „Tysiące kobiet stają w szeregach przodowników pracy”, „Kobiety uczczą swoje święto wzmożonym współzawodnictwem pracy”[15].

Obecnie corocznie odbywają się organizowane przez feministki manify, czyli demonstracje połączone z happeningiem na rzecz równego traktowania kobiet i mężczyzn. Prezentami są najczęściej kwiaty lub słodycze.
Жена сантехника• вчера в 07:22
Ответ дляЩедрик
Der Internationale Frauentag wird jährlich am 8. März gefeiert.
7-8 березня всі жінки з тюльпанами