Я таке знаю• вчера в 19:39
Хочу сира з сметаною і цибулькою зеленою
Блін, а творог тут лише магазинний
Як довго робити творог з молока, скажіть будь ласка?
Я таке знаю
• вчера в 19:42
Ответ дляЇжак в панчохах
Почнемо з того що сир можна зробити з кефіру в домашніх умовах.
Ви читати вмієте?
Садоводница• вчера в 19:44
Ответ дляКвартираЧья
Впевнена там продається творог, просто під іншою назвою.
Вона хоче домашній, магазинний є.
КвартираЧья• вчера в 19:44
Спочатку треба, щоб молоко скисло, далі відтопити в духовці і потім, щоб сироватка стекла.
Я таке знаю
• вчера в 19:47
Ответ дляКвартираЧья
Ясно. Дякую це довго
Пес Патрон• вчера в 19:49
Берете банку молока домашнього. Ставите в тепле місце, щоб скисло.Потім або в духовку або ставите в кастрюлю з водою (на низ якусь тканину) і доводите до кипіння води (вогонь маленький, вода не кипить). Коли відділиться сироватка і творог, відкриваєте на марлю і під прес. Але не перетримайте, коли відтоплюєте, бо буде сухий.
КвартираЧья• вчера в 19:50
Ответ дляЯ таке знаю
Ясно. Дякую це довго
Можете з кефіру через морозілку чи з лимоном соком, але то не зовсім домашній творог
Садоводница• вчера в 19:54
Ответ дляЯ таке знаю
Ясно. Дякую це довго
Посмотрите в ютубе рецепты быстрого творога. Делают молоко со сметаной или лимонным соком, может ещё как-то.
Я таке знаю
• вчера в 19:57
Ответ дляКвартираЧья
Як можна читати жопою?
Луноликая Вика• вчера в 19:57
Ответ дляЯ таке знаю
Ясно. Дякую це довго
самое главное что с магазинного молока не получится домашний творог
Я таке знаю
• вчера в 19:58
Ответ дляЛуноликая Вика
Тут де я дівчата роблять якраз з магазинного, тут домашнього молока немає
Луноликая Вика• вчера в 19:58
Ответ дляЯ таке знаю
Як можна читати жопою?
ну вы же думаете и разговариваете жопой, почему читать нельзя
Луноликая Вика• вчера в 20:00
Ответ дляЯ таке знаю
если вас устраивает магазинное молоко, почему творог не подходит
КвартираЧья• вчера в 20:08
Ответ дляЯ таке знаю
То не зернистий творог, не пластовий жирний відтоплений, воно подібне до крем чизу чи маскарпоне. Подивіться рецепти йогурт заморожують , розтоплюють, відціжують сироватку
Пишу каліграфічно• вчера в 20:11
Ответ дляЯ таке знаю
І навіщо вони це роблять, якщо з магазинного молока виходить магазинний кисломолочний сир?