Доброго всім дня,дівчат,в мене питання я в 24 роки так вийшло,що по тупості звернулась до гадалок в інтернеті ,в соц.мережах то погадати...Мені типу нагадали ,що на мені порча від рідної людини по татковій лінії ,саме жахливе ,що така історія була ,там заздрила сестра тата моїй мамі і в ітозі я постійно в дитинстві хворіла мене водили то по священникам,то по бабкам. Про це я не розповідала гадалці,вона просто сказала про порчу і типу треба її знімати ,чистка бо інакше я не знайду щастя і взагалі все буде дуже погано.Попросила 1000 грн,потім щось там додати,я в шутку сказала:ну зроби мене тоді і богатою.В общем она имела в виду спочатку одну ціну,потім іншу,потім дійшло до 60 тис іколи я сказала,що в мене тих грошей нема,то вона сказала,що робила ритуал на кладовищі,коли я сказала прислати мені його,вона відмовилась і сказала ,що дух буде душити мене ночами.В общем то я з 17 років панічками страждаю та фагофобією,але я на препаратах тому вони то зникають,то коли перестаю пити знову починаються...І от у мене фагофобія знову,але я переживала за кредити сильно і за слова цієї магічки.Ще до одної зверталась, так як та сказала ,що в мене порча но одинокість , щоб інша зробила приворот,вона попрохала тільки фото, гроші і зробила типу його знову на кладовищі. В общем приворот не подіяв ,я думаю це шарлатанство і як мені тепер взагалі сповідатись ,я молюсь кожного вечора і прохаю Бога мені допомогти. Бо я мама одиначка і якщо син залишиться без мене я не знаю,що з ним буде...Я вже і плакала і розповіла мамі.Зараз мені 26,скажіть це послідства того ,що я зверталась чи я себе накрутила і просто треба в церков...?
кредиті у меня появились в 24 года как раз на открытие бизнеса ,а не в 17.И мне гадалка написала сама почему и говорю об этом.
фагофобия-это страх глотания еды .Прочитайте о ней в интернете.Я писала о том не может ли быть эта фигнясвязана с этим колдуном...В чем я сомневаюсь.
Девочки я реально пишу такой вопрос.Если у вас не было такого,что вам критически не везет в личной жизни,мало того проблемы конкретные ,в том числе реально отец ребенка бросил,потом конечно умер,но суть не в том ,когда ты вынужден выкручиваться сам и не такому поверишь.Я хочу спросить у знающих людей может ли эта постоянная черная полоса быть связана с родом и если эти привороты и снимания порч предлагала гадалка вопрос именно у знающих:что мне за это теперь будет и как вымолить прощение у Бога...Потому что я натворила таких делов, что мой мозг в шоке.Я прошу без стеба.
Я тут для того,чтоб меня или поддержали и опровергли эти теории про магов,или лучше просто промолчите.Потому что я и так запуталась ....