Чупокабра• вчера в 09:56
С праздником, девчули♥️
Пусть вас каждый день любят и задаривают подарками, а не только в праздники 🌹
Спасибо, что вы есть, столько хороших советов и рекомендаций вы мне здесь дали. Желаю нам всем только счастья и мира 🕊️
Сиджу тихенько• вчера в 10:46
Ответ дляУгадайс
Я в ЄС, тут нема такого свята
Сьогодні є маніфестація в столиці за права жінок. Це все. Подарунків, квітів не прийнято сьогодні дарувати. Цей день присвячують боротьбі за права жінок. Щоб їм платили рівні з чоловіками зарплату за одну роботу, щоб жінкам дали доступ до керівних посад і до керівництва країною, щоб було рівноправ´я у обов´язках по догляду за дітьми (так,чоловік по законодавству має мінімум 2 тижні взяти декрету, а жінки вимагають більше)... Я розумію, що це має полегшити життя жінок в майбутньому. Це не вихідний і не святковий день.
А ви що саме святкуєте?
Удалено администрацией...
Сиджу тихенько• вчера в 10:47
Не обращайте внимание на дебильных, давайте хоть одну тему не засрем, Тем более в праздник
не отвечайте им, пусть общаются братья по разуму только между собой
Чупокабра
• вчера в 10:55
Ответ дляУгадайс
Ок, я можу зрозуміти свято весни. Гарне свято. Але який зв´язок між святом весни і подарунками жінці? Весна - одна для всіх. Чому не має подарунків зі святом весни для чоловіка чи хлопчика? Логічно було б святкувати свято весни як новий рік - одне свято для всіх, чи не так? Але ж Порадниці, що тут відписалися, явно святкують не це свято. А яке саме - пояснити чомусь не можуть)
Весна дарит миру жизнь, обновление после зимней спячки, как женщина дарит новую жизнь ребенку. Почему у вас столько агрессии к чему-то светлому и доброму? Что плохого если мужчина порадует свою женщину подарками ещё и в этот день, даже если он радует ее и в обычные дни?
ОхиИВздохи• вчера в 11:04
Ответ дляБЦАшка
Фу!
Таки ваш праздник это день психов или как-то так)) там выше писали.
ОхиИВздохи• вчера в 11:05
Жаль, что у нас столько несчастных женщин, которым одна радость- потолстеть с утра в праздник) желаю каждой по мужику)
Телячі ніжноСті• вчера в 11:18
Автор, спасибо!
Присоединяюсь ко всем, кто сегодня празднует День Весны и Красоты!
В танке• вчера в 11:21
Ответ дляУгадайс
А що саме ви сьогодні святкуєте, яке свято?
Свято Весни. Ніяких асоціацій з Кларою Цеткін та радянським союзом.
КонФФетОшка• вчера в 12:45
Ответ дляУгадайс
Дякую, що нагадали дату, деменції поки нема.
Але питання в силі: що саме ви святкуєте, яке свято?
Какая же вы душная)))
Метелики на душі• вчера в 14:40
Ответ дляУгадайс
Я в ЄС, тут нема такого свята
А ви що саме святкуєте?
Я в Чехии. Есть и букет и подарок. Есть праздник
Метелики на душі• вчера в 14:41
Ответ дляЧупокабра
Это если есть мужчина. Это всё овно мечут одинокие женщины. Либо неудачно замужние
Забрала і не сказала• вчера в 15:10
Ответ дляДу да ду да ду
В ЄС ніхто вже не святкує. Так ліві і старі комуняки
Да не врите. В Швейцарии живу. И вчера и сегодня все букеты разгребли. На кассах огромные очереди за цветами. В цветочных магазинах ажиотаж.
Ду да ду да ду• вчера в 15:10
Ответ дляЗабрала і не сказала
Мігранти з країн сесеру
Забрала і не сказала• вчера в 15:12
Ответ дляДу да ду да ду
Мігранти з країн сесеру
Не мигранты. Местные европейцы все цветы разгребают. Вам просто никто ничего не дарит и никто не поздравляет , поэтому вам так хочется , чтобы и другие не праздновали?
А фиг вам . И праздновали и будем праздновать , вместе с местными. Они молодцы.
Ду да ду да ду• вчера в 15:13
Ответ дляЗабрала і не сказала
8 березня у Швейцарії відзначають не як романтичне свято з квітами, а як Міжнародний день боротьби за права жінок. Це звичайний робочий день, коли проходять феміністичні демонстрації, дискусії та акції, присвячені гендерній рівності та рівній оплаті праці.
Основні факти:
Не вихідний: 8 березня — звичайний робочий день.
Фокус на правах: Основний акцент — на демонстраціях, акціях протесту за рівність.
Традиції: Не прийнято масово дарувати квіти чи подарунки, як це роблять у пострадянських країнах.
Акції: Профспілки та громадські організації проводять тематичні заходи, наприклад, обговорення різниці в оплаті праці.
Основні факти:
Харчовий тріль• вчера в 15:19
Ответ дляЧупокабра
День весны и красоты, то есть женский день ♥️
Ти промахнулася, росіянка. Нам українцям треба перемога над вашою кацапією, а не твій ’мір’. Зрозуміла?
Страхованная• вчера в 16:36
Ответ дляУгадайс
Звичайне свято. А ви нічого не святкуєте? Новий рік там, хеловін, день народження. А це таке ж свято, нічим не гірше. Міжнародний день боротьби за права жінок. В чому б в цей день не зробити коханим жінкам приємне. Вам не треба - не святкуйте.
Страхованная• вчера в 16:40
Ответ дляУгадайс
Ми по-різному розуміємо гідність і рівноправ´я жінки
Для мене це цінність, в для вас лайно. Вам важливіше отримати раз на рік тюльпана і сніданок, в потім 364 дні слухати ’молчи меншина, твой день 8 марта’ замість 365 днів на рік жити у повазі, з сезонними квітами з приводу і без, з рівними обов´язками по господарству. Вам навіть в голову не приходить, що чоловік, обіймаючи керівну посаду, може готувати їжу для всієї родини не лише у 8 березня, і о жах - ще й сам прибрати зі стола і вимити посуд (так, посудомийку завантажити теж треба час, і далеко не все можна в ній мити).
Вам би зрозуміти, що 365 днів таки вигідніше за 1 день. Але ні) Тому і виникає закономірне питання: що ж ви святкуєте? День урізнаних прав? День ’Матільди’?
А якщо ото все і ще й квіти на восьме березня то не можна? Ну не подарував вам ніхто нічого - купіть собі цукерку, нафіга вам чужі свята.
Страхованная• вчера в 16:43
Ответ дляУгадайс
Якщо це свято весни, як свято новий рік - ок. І це було б непогано, насправді, мати ще один привід для радості. Я згодна. Але чому тоді не вітають чоловіків? Весна, як і новий рік, одна для всіх...
Ну привітайте. Я на це подивлюся)))
Забрала і не сказала• вчера в 23:36
Ответ дляДу да ду да ду
Основні факти:
Хрень это полная. 8 марта в Швейцарии празднуют именно как женский день. Дарят женщинам цветы и поздравляют их с праздником.Это я говорю как человек, который живёт в Швейцарии. Вы тоже в Швейцарии живёте или просто ваши фантазии рассказываете ?)
Ду да ду да ду• вчера в 23:55
Ответ дляЗабрала і не сказала
Молодці. День народження теж святкуйте
Забрала і не сказала• сегодня в 00:26
Ответ дляДу да ду да ду
Молодці. День народження теж святкуйте
Обязательно. Но так приятно, что вы мне разрешили
Ду да ду да ду• сегодня в 00:28
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну якщо в вашому житті більше свят немає, то ще день жовтневої революції святкуйте
Забрала і не сказала• сегодня в 00:29
Ответ дляДу да ду да ду
Не переживайте за меня. В моей жизни много праздников. Мне хватает )
Ду да ду да ду• сегодня в 00:30
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та ні, в кого багато свят за 8 березня так не трясуться
Забрала і не сказала• сегодня в 00:31
Ответ дляДу да ду да ду
Так не тряситесь так, что другие празднуют 8 марта. Займитесь чем - то полезным
Ду да ду да ду• сегодня в 00:36
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я сміюсь з них, а не трясусь.
Чим мені зайнятися не ваше діло
ОдинРазНадетое• сегодня в 09:25
Ответ дляУгадайс
На Порадниці це рідкість) Тут взагалі щось знати не прийнято.
Сьогодні святкують ’свято матільди’. Вона йому п..чку, він їй тюльпанчика чи подаруночок раз на рік. Такий собі товарно грошовий обмін. І чомусь впевнені, що у всіх так і що це свято
просто ваша тухлая матильда никому не нужна, вот и корежит вас