Чижик Пижик• 08 марта в 16:46

Як досягнути стресостійкості як професійної навички

Я довго не працювала (по певним причинам).
На роботу кудись йти страшно, самовпевненість низька і кваліфікація втрачена за 12 років.
Є можливість по знайомства всунутись на нормальну роботу (о Боже, це чудо).
Була попереджена, що має бути висока стресостійкість і пофігізм.
Які в мене відсутні повністю і ніколи не було їх.
Буквально вяора на дорозі сталачь стресова конфліктна ситуація, я весь вечір її обдумувала. Не могла заснути. В мені кожна дрібниця лишає великий шрам. Я важко переношу любий негатив, конфлікти, не дай Боже скандали. Я себе поїдаю.
Чи є якісь інструменти для підвищення цього навику? Книгу почитати якусь?
Домовитись з собою?
ЖивунаБагамах• 08 марта в 17:43
Ответ дляИграйМойГормон
Если на работе требуется стрессоустойчивость, то одно из двух. Либо в обязанностях бардак, либо руководство неадекват. Оно вам нужно?
Если это работа манагера по продажах - там где работа с людьми всегда стресс, при любом руководстве и организации труда.
Пописанная парта• 08 марта в 17:45
Ответ дляЧижик Пижик
Просто мені здається я вже розучилась вести нормальну ділову бесіду, переписку
Вспомните, это как езда на велосипеде, чуть тренировки и всё придет в норму
Парова машина• 08 марта в 18:00
Ответ дляЧижик Пижик
А що робити з низькою самооцінкою. Невпевненістю в собі. А що якщо я не потягну роботу? Не зможу вивчити всіх нюансів?
Мені здається я отупіла вкрай.
На повному серйозі хотіла вже щось знайти типу прибирання офісу на пів дня.
А родичка каже ти чого, тобі тільки 38 років. Я тебе прилаштую, тільки там нерви треба мати міцні. Ну і абсолютно незнайома для мене сфера
дают -бери, бьют - беги
дают вам возможность работать - пробуйте
значит люди увидели в вас потенциал
автор Чижик Пижик • 08 марта в 18:23
Ответ дляЖивунаБагамах
Так если вы все годы были при деле то откуда у вас такой провал в социальных и проф навыках?
Бо це діло було побудоване на фізичній праці. Де не треба було дуже думати, роби руками і маєш гроші