Ду да ду да ду• сегодня в 13:36

чим ви б пожертвували: школа чи басейн?

треба їхати до лікаря з дитиною на консультацію.
лікар приймає в будні і в суботу.
1) якщо їхати в будний день - я маю взяти відпустку на 1 день і дитина пропустить школу,
2) пропустить заняття з басейну.

Це 3 клас, Відпустки в мене ще є 3 дні з минулого року, тому взяти 1 день не буде проблемою.
А басейн вона пропускала вже пару раз і зараз плаває так трохи гірше від інших (початківець, десь була вже на 5-7 заняттях).
Дорога до лікаря це біля 4годин в одну сторону на авто (тобто фактично весь день).
Теоретично можна підібрати день, коли дитина побуде в школі і ми виїдемо в 12, але тоді повертатить треба буде коли буде вже темно.
Сумка з негодою• сегодня в 13:38
Спросите ИИ
АдеКВАтная• сегодня в 13:38
Як ви зачали і народили дитину з таким графіком і маршрутом?
Подтяжка• сегодня в 13:38
звісно пропустити школу і роботу))
Мао_Мяо• сегодня в 13:38
Приоритет всегда здоровье. А бассейн это здоровье. Поэтому школу нафиг с пляжа.
Леся Українка• сегодня в 13:39
А в чому проблема повертатися коли темно? Як ви взагалі живете, що не можете приймати такі прості рішення
Лупаю цю скелю• сегодня в 13:39
Верните ребёнка в роддом
Ласкове телятко• сегодня в 13:39
я возила через полстраны на консультацию к врачу, два дня итого, без машины. Не вижу проблем ни в первом, ни во втором варианте
АдеКВАтная• сегодня в 13:39
Ответ дляЛеся Українка
Навігатор і ші з автором вже не балакають
Подтяжка• сегодня в 13:39
Ответ дляЛеся Українка
в темряві не видно ям на дорозі( можна влетіти
автор Ду да ду да ду • сегодня в 13:40
Ответ дляЛеся Українка
там місцями дуже погана дорога
Леся Українка• сегодня в 13:42
Ответ дляДу да ду да ду
там місцями дуже погана дорога
Як на мене, то ваша дитина не професійний спортсмен, не готується до чемпіонату Європи чи світу, тож нічого критичного в пропуску заняття з плавання взагалі нема
Подтяжка• сегодня в 13:42
Ответ дляДу да ду да ду
там місцями дуже погана дорога
не вчіть дитину і себе, що школа/робота - це №1 в житті. От якраз вони почекають, а здоров*я - ні
Айпишница• сегодня в 13:44
О боги, выбирайте день, который подойдёт лично Вам. Ребенку третьекласснику, что день школы пропустить, что занятие в бассейне не критично. Это решение даже не стоит тех букв, что вы использовали для создания этой животрепещущей темы
Блондинка в Законе• сегодня в 13:43
Берете день відпустки і зранку їдете до лікаря. Один день пропуску в школі не критично. Так само як і пропустити одне тренування.
У вас дорога займе 7-8 годин, фактично це цілий день. Присвятіть цей день дитині, а не школі та тренуванням
Блондинка в Законе• сегодня в 13:45
Ответ дляАйпишница
💯
Дитині потрібна консультація лікаря, а автор розмірковує що пропустити - школу чи тренування
В гости звали?• сегодня в 13:45
я б басейн пропустила, все рівно зараз холодно. Ще навчиться плавати, ви ж не на олімпіаду готуєтесь
Айпишница• сегодня в 13:46
И да, субботу я бы не выбирала, выходные для отдыха. Там ещё толпень, небось, ьудет. Едьте в будний день
Снегурочко• сегодня в 13:45
Як ви живете? Купуєте одяг, ходите в магазин? Ви зовсім чокнута?
Снегурочко• сегодня в 13:47
Ответ дляПодтяжка
Вам би теж щось від тривожності попити
автор Ду да ду да ду • сегодня в 13:47
Ответ дляПодтяжка
здоров´я - це басейн ?
Снегурочко• сегодня в 13:47
Ответ дляДу да ду да ду
здоров´я - це басейн ?
А що це?
хутряна володарка• сегодня в 13:48
У меня тоже с такого начиналось, потом у психиатра лечилась
Едьте в ближайший подходящий день просто, а с вашей тревожностью нужно серьезно бороться.
Блондинка в Законе• сегодня в 13:49
Авторе, а як ви собі уявляєте їхати до лікаря після школи? Умовно заняття закінчаться о 12, +4 години в дорозі це вже 16. Як мінімум година на консультацію. Тобто раніше 17 ви назад не вирушите і приїдете додому ближче до 9 вечора. Кому цей героїзм потрібен? Школі?
автор Ду да ду да ду • сегодня в 13:49
Ответ дляАйпишница
ні, навпаки в будні буде багато машин в місті.
і це приватна клініка, тому кожен на свій час+-
Закуйовджена життям• сегодня в 13:49
Боже, що сталось з людьми, що вони не можуть самостійно прийняти таке рішення?
Блондинка в Законе• сегодня в 13:49
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ці люди і раніше були, просто не було соцмереж і не було помітно що в кого в голові.
ГоловнаЯ• сегодня в 13:50
Ответ дляЛеся Українка
Тут ви не праві
У мене сильний астигматизм і навіть з спец лінзами я ввечері погано бачу.
Тому намагаюся не сідати за кермо ввечері, а особливо коли незнайомий маршрут.

Проблема автора просто висмокчена з пальця.
І в голову не прийшло б таке питати.
В гости звали?• сегодня в 13:51
Ответ дляДу да ду да ду
що для вас головніше відвідати - школу, роботу, чи басейн? від цього і відштовхуйтесь.
Закуйовджена життям• сегодня в 13:52
Ответ дляБлондинка в Законе
мій шок в шоці))
Уявляю, як складно живеться автору, що таке елементарне питання її змушує навіть тему на порадниці створити.

Або інша причина - життя таке нудне, що хочеться обговорити хоч щось, але цікавішої теми не знайшлось.
В гости звали?• сегодня в 13:53
Ответ дляЗакуйовджена життям
мій шок в шоці))

просто вона хвиляюється, що дитина відстане від інших, якщо пропустить плавання чи школу. і щоб самій не приймати рішення хоче підтвердження від нас.