Ду да ду да ду• вчера в 13:36

чим ви б пожертвували: школа чи басейн?

треба їхати до лікаря з дитиною на консультацію.
лікар приймає в будні і в суботу.
1) якщо їхати в будний день - я маю взяти відпустку на 1 день і дитина пропустить школу,
2) пропустить заняття з басейну.

Це 3 клас, Відпустки в мене ще є 3 дні з минулого року, тому взяти 1 день не буде проблемою.
А басейн вона пропускала вже пару раз і зараз плаває так трохи гірше від інших (початківець, десь була вже на 5-7 заняттях).
Дорога до лікаря це біля 4годин в одну сторону на авто (тобто фактично весь день).
Теоретично можна підібрати день, коли дитина побуде в школі і ми виїдемо в 12, але тоді повертатить треба буде коли буде вже темно.
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:53
Ответ дляВ гости звали?
що для вас головніше відвідати - школу, роботу, чи басейн? від цього і відштовхуйтесь.
Роботу і басейн)))
Закуйовджена життям• вчера в 13:54
Ответ дляВ гости звали?
просто вона хвиляюється, що дитина відстане від інших, якщо пропустить плавання чи школу. і щоб самій не приймати рішення хоче підтвердження від нас.
за один день відстане?)) жах)
Може питання в тому, що заняття платні і не хотілось би їх зайвий раз пропускати?)
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:54
Ответ дляЗакуйовджена життям
за один день відстане?)) жах)
взимку дитина не була 4 рази підряд і тренер сказала, що можливо доведеться відкласти до вересня заняття з іншою групою з нуля. Після тих пропусків було 2 заняття
ГоловнаЯ• вчера в 13:54
Автор, мені здається, що у вас питання в іншому.
Ви боїтеся їхати за кермом?
Погана дорога, багато машин.
Якщо я права, то їдьте тоді, коли для вас максимально комфортно і безпечно за кермом.
Так щоб було мінімум машин, не ввечері.
Від пропуску школи чи басейну нічого страшного не буде, повірте
В гости звали?• вчера в 13:55
Ответ дляДу да ду да ду
Роботу і басейн)))
на мій погляд робота все ж таки головніше, тому що потім ви б могли взяти 3 дні підряд відпустку а не розбивати по дню. Ну і грошей зоробите.
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:55
Ответ дляГоловнаЯ
Ви боїтеся їхати за кермом?
Погана дорога, багато машин.
Так щоб було мінімум машин, не ввечері.
дякую
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:56
Ответ дляВ гости звали?
я вже офіційно ’сходила’ у відпустку минулого року (в нас треба все під 0 використати), тому це лише просто піти і своє відгуляти.
і довго бажано не відтягувати, бо забудуть)
В гости звали?• вчера в 13:57
Ответ дляДу да ду да ду
а уроки в басейні платні? ви щось втрачаєте?
Закуйовджена життям• вчера в 13:57
Ответ дляДу да ду да ду
вибачте, але звучить як повна хєрня)
Хіба ваші заняття безкоштовні і готують олімпійських чемпіонів до змагань.
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:57
Ответ дляВ гости звали?
не втрачаю. уроки платні
В гости звали?• вчера в 13:58
Ответ дляДу да ду да ду
не втрачаю. уроки платні
а дитина що більше хоче пропустити школу чи басейн?
автор Ду да ду да ду • вчера в 13:58
Ответ дляВ гости звали?
звичайно школу)))
В гости звали?• вчера в 13:59
Ответ дляДу да ду да ду
звичайно школу)))
ну тоді питання вирішено. Якщо ви не знаєте, то нехай дитина вибирає
Пирожкиня• вчера в 14:11
Я б пропустила басейн.
СкиниУскачи!• вчера в 14:23
Як ви вирішуєте складні питання...
Анонім Секретар• вчера в 14:36
Это писец: мне покакать или пописать?
Говорю відверто• вчера в 14:38
Я бы однозначно школу пропустила. Будний день народу меньше. Плавание- вклад в здоровье. Школа никуда не денется.
Ласкове телятко• вчера в 15:49
Ответ дляЗакуйовджена життям
мій шок в шоці))
Уявляю, як складно живеться автору, що таке елементарне питання її змушує навіть тему на порадниці створити.

Або інша причина - життя таке нудне, що хочеться обговорити хоч щось, але цікавішої теми не знайшлось.
не
у меня кума такая, как оказалось
неимоверно бесит.
По любому вопросу она опрашивает весь круг знакомых, которые, прямо скажем, такие себе интеллектуалы- работники сельпо. Ну я и еще сосед ее, и сын, ему же уже 20, поэтому эта мамина квиточка точно знает, как в жизни нужно правильно поступать. И ее жизнь- это просто череда жопных ситуаций, потому что кто- то сказал. Я уже стараюсь ’улыбаемся и машем’, но вообще это очень грустно(
Подтяжка• вчера в 15:56
Ответ дляДу да ду да ду
здоров´я - це басейн ?
так, басейн - найкращий вид спорту. бо немає навантаження на суглоби. Тіло, серце в тонусі. Якщо фізичні навантаження дають втому, то плавання навпаки дає енергію
Подтяжка• вчера в 15:58
Ответ дляСнегурочко
Вам би теж щось від тривожності попити
та що ви кажете. Кожного дня їду по столичному шосе і люди міняють колеса на трасі. Кожен вечір по пару машин.
Сама теж так попала недавно - пошкодила диск, здуло шину, шукала розвал. А вже потім можна заспокоїтись