Дама_с_коготками• вчера в 14:48
Кто пил омегу-3 и не страдал от этой вечной рыбной отрыжки? Есть нормальные
варианты или это обязательный бонус?
Я не в теме• вчера в 15:03
Мені здається, що це індивідуальна непереносимість. В мене від усіх що пробувала , є відрижка. Також після вживання оселедця теж є ця противна рибна відрижка. Так було не завжди, але останні 10 років є і не перестає
Ніколи не збрешу• вчера в 15:24
Ніколи не було , їм або перед самою їжею, або у середині їди. Омегу беріть більш очищену.