Милота• Изменено 09 марта в 15:55
Хтось робив профілактику вікон? Цікавить ціна, Київ
Потрібно саме по периметру, в тому числі підняти підвіконня, можливо перепінити. Що це зараз хоть приблизно коштує? Бо вже двом подзвонила і таке не роблять. Всі хочуть резиночку поміняти і на петлі вдешкою бризнути і все
Акукарача• 09 марта в 16:11
Потому что перепенить это стекла снимать и снаружи перепенить. Это недешево и не все регулировщики таким занимаются.
Продавчиня кіз• 09 марта в 16:25
Це вже будівельні роботи,регулювальники цього не роблять. Сума за таку роботу вас вразить.