Баба_Воля• сегодня в 11:23
Чотири майже місяця любов. Вперше дуже сильні почуття.
Але вже два дні я плачу. Все кінчається. Рано чи пізно. Така любов. Плакав, видалив все. Коли я застукала. Говорив що більше вже нікого не полюбить.
Я то точно. І ми не діти. Нам по 50, 54 йому.
Хочу з ним розстатися, така обіда.
А побачила що під час стосунків кидав в месенджері по пару смайликів, писав типу не про любов, чи все добре. Говорить що вони ті по переписці дівчата жінки все там були , до нашої зустрічі. Смайлики такі, без сердечок. Ніяких признань в любові, ніяких пропозицій зустрічі.
Я себе знаю. Буде зажди осадок, обіда в душі. Вже не тими очима на нього буду дивитись. Я йому так вірила, думала, не було ніколи справжнього кохання, нарешті зустріла.
Він був дуже довго вдома. Село. А була довга відпустка. Скука, того і писав.
Ви як до такого відноситись, якщо було б подібне.
Хочу з ним розстатися, така обіда.
Ганцю в кєдах• сегодня в 11:26
Поважаю себе. Не маю звички впадати в дистанційне кохання. Це повна маячня. Стосунки? В листуванні?
Відкрийте очі. В листування ані стосунків, ані кохання бути не може.
Кубик Рубика• сегодня в 11:25
Я помню вашу предыдущую тему, вы писали про то, что чувства сильные и душевные терзания от того, что он не пишет и у вас это впервые
Copy-Paste• сегодня в 11:27
переведите мне - с похмелья, ничего не поняла
что там за трагедия?
Пилосмок працює• сегодня в 11:27
Ответ дляЦаревна_несушка
Удалено администрацией...
Боже, яке ви хамло, баба базарна..
Гигиенишвили• сегодня в 11:27
Это больно. Только вам решать, лучше вам с ним или без него. Можно дать шанс. Но решать только вам.
Copy-Paste• сегодня в 11:28
Ответ дляГигиенишвили
любовь 4 месяца - а дальше что?
если не сложно опишите
Сірничок• сегодня в 11:28
нічого не зрозуміло..потік думок і набір слів. Ви в 50 не навчились думки висловлювати? ясно тільки шо вам ОБІДНО. І чоловік з кимось спілкувався, фсьо...
Аленький носочек• сегодня в 11:29
Вам надо подружиться с советчицей, что пила коктейли с профессором, вы очень похожи
Copy-Paste• сегодня в 11:31
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
какие?
что там
тоже хочу обсуждать и писать а ничерта не понимаю
что там
Рятівник Малібу• сегодня в 11:31
Ответ дляСірничок
Удалено администрацией...
Царевна_несушка• сегодня в 11:32
Ответ дляНі грама
В 50 лет так убиваться....
у мене доня в 16 років не ведеться на смайли.а лише на вчинки,дії. А тут 50 років. Біда бедище....
Н@Диете• сегодня в 11:32
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
а ты охреневший пока еще молодняк?
Пилосмок працює• сегодня в 11:32
Ответ дляCopy-Paste
какие?
что там
Воно вам треба?
Рятівник Малібу• сегодня в 11:33
Ответ дляCopy-Paste
какие?
что там
Тетка влюбилась по переписке в селюка, любоВ неземная, думала она для него весь мир, а там таких целый выводок у этого селюка, ей теперь обидно
Царевна_несушка• сегодня в 11:33
Ответ дляВ танке
Удалено администрацией...
Copy-Paste• сегодня в 11:33
Ответ дляРятівник Малібу
от падло
спасибо вам, добрейший человек
Сонечко• сегодня в 11:34
Я не вірю, що в 50 людину може так життя хитати психіку. Від такого тягаря давно пора позубтися. Хіба він на Вас переписав майно.
Нагадало ролик богогидкої Вероніки ?
Пилосмок працює• сегодня в 11:34
Ответ дляЦаревна_несушка
Це мені так араби у фейсбуці написували, як усім доречі. Люблю німагу.
Царевна_несушка• сегодня в 11:37
Поэзия для автора))
Сивая 50-летняя кобыла бредит -
Не туда куда-то едет.
Я, её поддавшись бреду,
Вслед за ней туда же еду.
Потому что лишь в бреду
Можно спрыгнуть на ходу и городить такую ху.ню
Автор, Вам надо в санаторий)))) вы с ума сошли со своими смайлами и любовью в инете
Сивая 50-летняя кобыла бредит -
Не туда куда-то едет.
Я, её поддавшись бреду,
Вслед за ней туда же еду.
Потому что лишь в бреду