Бабайко• вчера в 13:08

Вчора вночі на 10000 зібрала речей на весну, тепер вагаюсь.

Чи витрачати гроші, чи ходити в старому, та зекономити, в ці буремні часи, а ви як вчиняєте в цьому році?
Зробіть вибір:
вже голосів: 71
Витрачаю.
Відкладаю до кращих часів.
размахер• вчера в 13:47
Витрачаю, купую новий одяг та взуття. Позаминулого тижня заїхала в Reserved - 3 штанів та 2 футболки щось біля 5500 грн.
НеГолосую• вчера в 13:47
Ответ дляБорець за гаманець
Все всегда откладывают на потом
На потом - когда наступает?
Живите здесь и сейчас, одевайтесь модно и современно. В старости вы этого уже не захотите, да и не будет оно так смотреться, а вы будете жалеть, что откладывали жизнь на потом.
правильно.. вот не взирая на минус на карте, заказала две пары кроссов, а потом поехала и еще тут одну купила.. хоть и так хватало. Ну вот захотелось мне и все тут.
И комплект домашний на вике заказала, очередной, на фиг надо, но захотелось.. И еще.. не буду перечислять уже
Сама собі лікар• вчера в 13:47
Это немного, сейчас около 200€
размахер• вчера в 13:48
Ответ дляОбнимашкина
У вас совсем нет базовых вещей из прошлых сезонов, которые можно обыграть чем-то новым? Хотя и 10 к сейчас не такие уж деньги, судя по ценам
Так отож! Я теж одразу подумала «ого! 10 тис», а потім зрозуміла, що це не так вже і багато по сьогоднішніх цінах, особливо якщо в кошику ж хоч 1 пара взуття
размахер• вчера в 13:49
Ответ дляЕлектрохарчування
Не витрачаю тільки тому , що хочу схуднути
А як трохи схудну , то не пожалкувала і більшу суму
Хто зна що буде завтра і чи воно буде краще
Хочете купуйте !
Я теж так декілька років особо нічого не купляла, все чекала що ось-ось таки схудну. По ітогу вага стоїть, носити нема чого бо повна шафа старих речей, які мені малуваті.
Потринділиця• вчера в 13:53
Ответ дляЯсноВидящая
Обязательно покупаю что-то новое, но полностью гардероб на обновляю.
Покупаю по настроению. Вот, например, какая прелесть, настроение поднялось за 149 грн.))
И курточку прикупила.
Сколько стоит курточка?
размахер• вчера в 13:54
Ответ дляНеГолосую
Мені десь іде з Вуменс сікрет третій домашній костюм чи то піжама і ще 2 косметички. На кой ляд мені ще 2 косметички, якщо місяць тому там же придбала косметичку? Але захотілось, люблю я такі речі
ЖивунаБагамах• вчера в 13:55
Ответ дляЯсноВидящая
И курточку прикупила.
Cropp вважає це чоловічим пуховиком... Але за 599 грн це не має значення.
НеГолосую• вчера в 13:57
Ответ дляразмахер
ну вот Вы меня понимаете)) у меня тех же домашних костюмов.. воменс 2 теплые, дегри, вика пижамы разные, халаты теплые и легкие и тут еще тройка нужна была вот очень просто)) и нафига они)
БезВзяток• вчера в 14:01
а що таке зараз 10К: один піджак, одні штани, одні кросівки.... усьо. ну може на футболки, носки щось залишиться.
я зараз не купую. худну. пішло 10кг за два місяці. я продовжую сидіти на дефіциті калорій. старі штани поки не спадають, пасок тримає. але знаю перші кг легко йдуть, далі складніше. і от вже на яких зупинюся, той розмір і буду підбирати.
НеГолосую• вчера в 13:59
кстати, никогда не ходила в Синсей, а тут рассмотрела его. И оказалось там есть вполне добротные вещи, например, курточки деми типа под кожу, нубук, замшу прям очень удивили, еще и за такие смешные деньги
НеГолосую• вчера в 14:00
Ответ дляБезВзяток
ну и то на три вещи не факт что хвати, хоть смотря какие кроссы
БезВзяток• вчера в 14:02
Ответ дляНеГолосую
я брала середні із розрахунку 2,5-4К
Щаслива Я• вчера в 14:06
Ответ дляразмахер
А я с вуменса перешла на синсей).
Сейчас синсей намного дешевле и что самое интересное- некоторые позиции качественнее)
НеГолосую• вчера в 14:04
Ответ дляЩаслива Я
А я с вуменса перешла на синсей).
ммм не знаю, мне оно там такое деревянное на ощупь
Щаслива Я• вчера в 14:06
А вообще, автор, 10 к это совсем немного. Я себе хочу очки новые - это 6000. И прогулочный костюм... вот как бы и 10 тыс в итоге.
Вообще не много вещей, при том, что они еще и не из дорогих
Щаслива Я• вчера в 14:06
Ответ дляНеГолосую
Не лукавьте)
НеГолосую• вчера в 14:07
Ответ дляЩаслива Я
Не лукавьте)
ну правда, что то там норм, но белье и пижамки кажется все же лучше не у них брать. Но на вкус и цвет
Я не тону• вчера в 14:09
Ответ дляБабайко
Кросівки, сумка, окуляри.
Не густо. Але наче і нічого зайвого.
Я он на роботу виходжу після 12 років декрету.
Я гола! Мені треба все.
Бо в шафі самі спорт костюми, джинси і футболки.
Щоб вийти на роботу на 20 тис вдіться треба.....(((
Щаслива Я• вчера в 14:10
Ответ дляНеГолосую
Пижамки - точно такие же как и в вуменсе)
Раньше вуменс можно было брать т к скидки периодические были прям отличные. Сейчас скидки намного меньше, доставка подорожала...
А пошито вместе с синсеем в одном бангладешском подвале)
Я не тону• вчера в 14:11
Ответ длямаминаБубочка
Що таке ’прогулянковий костюм’? Прогулюватися можна тільки в таких костюмах, решта одягу не підходить?
Це костюм по виду не спорт спорт.
А просто зручні штани і кофта
НеГолосую• вчера в 14:12
Ответ дляЩаслива Я
ааа стоп, если пижамки хлопок, то да, давно не беру в вуменс, не нравятся
Я не тону• вчера в 14:12
Ответ дляБезВзяток
Ого 10 кг. Ви крута. В мене 3 кг за 2 міс, але не дуже обмежуюсь в їжі. Промто після 18 не їм і багато рухаюсь
размахер• вчера в 14:57
Ответ дляЩаслива Я
А я с вуменса перешла на синсей).
Та ну ні. Вони навіть поруч не лежали. В Сінсей дуже низька якість, маю власний досвід як з піжамами, так і з капцями. Шкарпетки в Сінсей жахливі
Умничка-помощничка• вчера в 20:07
Якщо запитуєте тут, то ці речі вам насправді непотрібні. Краще відкладіть гроші
Електрохарчування• вчера в 23:10
Ответ дляразмахер
Є таке , теж мало собі купувала всі ці роки , бо не подобається як виглядаю
Зараз взялась за харчування, маю надію скинути хоч 5 кг
Електрохарчування• вчера в 23:13
Ответ дляЯ не тону
В мене десь 2,5 кг за півтора місяці
Але я не голодаю, просто стараюсь правильніше харчуватись
Бжв рахую , ну по вихідним не сильно за парюсь і вино пʼю , так би більше пішло
Але заздрю людям які на 10 кг можуть схуднути , то не про мене
Сьогодні знов як глянула на свій жир, то все бісити почало
Електрохарчування• вчера в 23:14
Ответ дляБезВзяток
Ви бжв рахуєте чи просто мало споживаєте?спорт присутній? З якої ваги худнете і зріст який? Це правда вау результат
Я мабуть лінива щоб так взятись за себе