как тебе такое илон маск• вчера в 14:08
Таке плаття на весілля до сина?
Весілля влітку. Дивлюсь таке плаття. Колір ще можливо зміню але фасон подобається. Що скажете не занадто? Своє фото додаю.
Алина-1240• вчера в 14:22
Ответ длякак тебе такое илон маск
Куди? На роботу😂 я думала може шарф якись взяти і прикрити, але напевно якась фігня.
Платье летнее прикрыть?) Найдите точно такое же визуально , но в вшитой чашечкой)разрезы такие же будут
Цвірінь• вчера в 14:22
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дякую але нехай сама гарна буде наречена❤️
Якщо це щиро, то не треба цим платтям перетягувати увагу на себе. Це буде свято нареченої, абсолютно недоречне плаття для такої події. Ви у подібному платті будете виглядати: подивіться, я ще огого, молода та сексуальна, в активному пошуку’. Некрасиво перетягувати на себе увагу в такий день. Але це моя думка і вона може не співпадати з іншими
Лупаю цю скелю• вчера в 14:22
Ответ длякак тебе такое илон маск
Прозорі шлейки візьму широкі. І закручу туда в трубочку груди. Ну а шо🤣
Прозорі шлейфи- це жах, і вони не тримають зовсім.
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:22
Ответ дляШкала Радощів
А для чого ви обличчя замалювали? )
В сусідній темі ж все видно
Тут ви значно краще виглядаєте
В сусідній темі ж все видно
Тут ви значно краще виглядаєте
Яка тема? Не зрозуміла🙈
Я_и_моя_собака• вчера в 14:22
Ответ дляБентливуман
прекрасна сукня. тут половин жаб тутешніх страшні і жирні,то вони і гидоту казати будуть,бо більша половина не може собі дозволити одягнути таку сукню,бо безобразні. Одягайте,будете супер мамою.
Я могу себе позволить одеть такое, но мне пришлось бы ваты напихать в бюст :D
У автора грудь хоть и в достаточном объеме, но для такого декольте уже не подходит.
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:23
Ответ дляЦвірінь
В мене є чоловік, майте совість😎
Шкала Радощів• вчера в 14:23
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:23
Ответ дляШкала Радощів
Ой, ну не треба ото
Це не моя тема вспокойтесь.
Люблю пиво• вчера в 14:24
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нє , не на мої спаніелі. Хіба в трубочку закрутити і вкласти
нужно мерять, то может только так казаться
графиняВишенка• вчера в 14:24
Ответ длякак тебе такое илон маск
не треба прозорі, будь ласка
Люблю пиво• вчера в 14:24
Ответ дляТоптунша
Размер нужен поменьше, чем у автора
ну там и платье по идее должно помочь поддержать
Чудовий каламбур• вчера в 14:25
Ответ длякак тебе такое илон маск
Воно бежеве не біле.
ви головне побыльше на фото поряд з сином туліться
і цицьки виваліть посильніше
а то придумав ще, до нареченої увагу привертати
ви ж його стіко ростили
і цицьки виваліть посильніше
ви ж його стіко ростили
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:26
Ответ дляграфиняВишенка
не треба прозорі, будь ласка
Ну а як їх втримати, я під всі брителькі ношу прозорі. Бо без я не можу. Бьють по животу🥱
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:26
Ответ дляЧудовий каламбур
і цицьки виваліть посильніше
ви ж його стіко ростили
і цицьки виваліть посильніше
ви ж його стіко ростили
Та не так і багато ростила👌
Цвірінь• вчера в 14:26
Ответ длякак тебе такое илон маск
В мене є чоловік, майте совість😎
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:27
Ответ дляЦвірінь
По ощущеніям🙈
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:28
Ответ дляКлевотница
Ви плануєте його купити чи пошити?
Купити є різні розміри. Але поки худаю, то не знаю який розмір. Мо скину 5 кг
графиняВишенка• вчера в 14:29
Ответ длякак тебе такое илон маск
у мене більші груди,
безшовні бюсти бежевих кольорів, мінімайзери,.. ну і широкі бретелькі
не треба прозорі силіконові, це несмак
Мрії у вирії• вчера в 14:29
Плаття прекрасне ,і ви будете в ньому неперевершена,це ж ваше свято,син одружується,мої блін вже років шість живуть і ніяк весілля не зіграють,ото б я відірвалась.Якщо не секрет який у вас зріст і вага,бо у нас подібні фігури.
Зліпок ступні• вчера в 14:30
Ответ дляТоптунша
Декольте вам глубокое не очень красиво будет.
Зачем подчеркивать грудь, лежащую на талии?
А, сорри, прочитала «очень красиво будет»
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:30
Ответ дляграфиняВишенка
у мене більші груди,
не треба прозорі силіконові, це несмак
Дякую подивлюся, село ж. Вже сто років з цим ковідом і війною ніде не ходила толком
Клевотница• вчера в 14:30
Ответ длякак тебе такое илон маск
Але, якщо ви фото взяли з того сайту де плануєте замовити не рекомендую
Частіше це дроп Китай і там все дуже не гарно ні пошиття ні тканина
Молода і нерозважлива• вчера в 14:31
Коли будете сидіти розріз буде значно вище. Обирайте щось одне, або декольте або розріз. Для мене це сукня для гості на весіллі, для чоловіка фігурою похвалитись. Не для мами нареченого, їй в цей день і побігати доведеться, має бути зручно)
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:31
Ответ дляМрії у вирії
Мій теж 6 років зустрічався з 17 років. Зріст десь 168 вага 58-59.
как тебе такое илон маск
• вчера в 14:32
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую, запрошена гостею на весілля. Все робить син👌казав що наше діло просто відпочивати
КараПузовна• вчера в 14:33
Платье хорошее.
Но не на вас, а на тонкую-звонкую.
И не на свадьбу в качестве свекрови, на дружку было б норм, а на свекровь вульгарно.
Но не на вас, а на тонкую-звонкую.
Невловимий Джо• вчера в 14:33
Я бы выбрала с более закрытым верхом.
И вопрос не в том, что вы не можете себе его позволить надеть. Можете, конечно. Но я бы в нем скорее с мужем ходила на коктейли, например. А на свадьбу что-то более сдержанное.