Ну вже літо наближається і в мене літнє питання.
Добре, хай там дорослі ходять у спеку без головних уборів, я б написала, що у них від того головний мозок страждає від перегрівання.
Але якщо нічого немає, то нічому і страждати...
Є такий міф, ніби діти щось таке важливе і потрібне, це ж дііііти.
Але батькам шкода кілька гривень на панами.
Звичайно, для мене чужі діти то чужі проблеми, зі своїми б розібратися.
Просто торік у дуже страшну спеку була свідком, як маленька дівчинка, приблизно 4 років, звичайно без панами, трималася за голівку руками, намагаючись прикрити від сонця, і мамі жалілася, що голівка гаряча.
Треба було чути у відповідь те ліниво-здивоване:’Що?’.
Зараз панами на дітях то що?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Гріх
Шкідливий вплив...
Скажена Білка• вчера в 14:42
Все в панамках-кепках. Наверное просто каждый обращает внимание на что-то свое. Сейчас еще и спф стали мазать всех наконец-то.
talvitarina• вчера в 14:43
у вас є якась вибірка дітей без панам? мій син ходив в садочок - без головного убору не можна було. На майданчику все в головних уборах.
Але чому ви так зразу на панами перескочили?? Чому ми не обговорили як правильно взядаги-роздягати дітей в +15?? Де ці щорічні змагання ’а моя дитина вже к сандалях, чому ваша ще в зимовій куртці’???
Ответ дляСкажена Білка
Ну, може, на інших планетах.
А моєму місті, і судячи по тому, що помічають в відео з різних міст і країн, ніхто взагалі не закривається від сонця.
IronLadyUA• вчера в 14:46
я теж звернула увагу , що закордоном , навіть у сонячних країнах діти влітку часто без панамок , а у нас - я колись забула дитині одягти панамку в садок - не пустили , ходили додому за панамкою
Ответ дляIronLadyUA
В моєму місті в панамі, тобто, в бейсбоці тільки я одна
А після того випадку, про який пишу,то почала спеціально дивитися на дітей. Теж всі без головних уборів.
У вас правильний дитячий садок
Tatianyshka• вчера в 14:53
Ответ дляТвоя сусідка
Ну, може, на інших планетах.
Донька не носила панамки, бо голова навіть від бавовняної була мокра, вже 14, бейсболки/кепки не носить.
Ответ дляTatianyshka
Підвищена пітливість?
Можливо, просто маленький розмір?
У мене голова середнього розміру, але знайти бейсболку нормальну проблема.
Всі маленькі і мілкі, в такому голова потіти буде
Можливо, просто маленький розмір?