Жерица ночи• вчера в 22:42

Ваш любимый сорт яблок

Лично мне без разницы какой, главное чтобы хрустело аж в ушах и сок брызгал во все стороны
автор Жерица ночи • сегодня в 00:03
Ответ дляСнегурочко
От вашего, автор, описания, я поняла, что мне лишь бы не видеть, как вы это яблоко едите 🤮
Какая трагедия
Непозбувна Бентега• сегодня в 00:08
Ответ дляЗабризкана водою
Паперівка і білий налив.
Пам´ятаю у діда були такі великі червоні яблука,сочні,солодкі,нажаль назву не знаю.
Знайома часто згадувала яблука з дитинства у баби з дідом. У них великий сад, який не пробувла сорт подібний посадить, а не знаходила. Баби і діда давно нема, ту хату в селі ооків 20 тому продали. Вона поїхала в те село, попросила людей дати нарізать живців. Найняла спеціаліста і він прищіпив ті живці на її яблуні. Тепер має цю омріяну яблуню і вже родить.
Каже на жоден десерт не поміняла б
Заикальница• сегодня в 00:47
Денешта, якщо правильно пам´ятаю назву. Цих яблук вже років 20 ніде не зустрічала. В дитинстві це був єдиний сорт, який я їла. Інші як тоді не подобались, так і зараз в сирому вигляді не вживаю. Печені люблю, якщо солодкі. Кисло-солодкі не люблю ні в якому вигляді.
КаваЗМолоком• сегодня в 00:58
Я вот Голден не люблю. У него плоский слишком сладкий вкус