Лозанна• сегодня в 07:16

Оплата на сайті H@M не проходить. Як вирішити проблему?

Замовляю товар з українського сайту h@m. Заповнила всі поля. Гроші списуються, але товар залишається в корзині і не створюється замовлення. Через день гроші повертаються на карту. Де я роблю помилку? Замовляю з різних сайтів, проблем не було. Допоможіть, хто знає причину.
NesmeyanaYa• сегодня в 07:18
Замовляла через додаток, дуже зручно. Такої проблеми не було
NesmeyanaYa• сегодня в 07:19
Доречі, замовила в четвер - в неділю вже отримала в Києві
автор Лозанна • сегодня в 07:24
Ответ дляNesmeyanaYa
Так і я через додаток.
NesmeyanaYa• 2 часа назад
Ответ дляЛозанна
Так і я через додаток.
Дивно, у мене з першого разу все було ок