Настя -b113• вчера в 08:42

Таке питання,нам 3,6 років ,останнім часом може день не какать

Таке питання,нам 3,6 років ,останнім часом може день не какать ,чи повинна дитина кожен день стабільно какать в цей вік ,якщо так то на що звернути увагу якщо день може не покакать
Гимли• вчера в 08:45
«Нам» это кому?
Триндичіха Байрактар• вчера в 08:50
Им, т.е. вам
Услада• вчера в 08:51
Ответ дляГимли
«Нам» это кому?
Автору, кому же ще.
Можливо всій сімї, склали мама+папа= 3,6 років
Леска• вчера в 08:53
Ну їсть же 3р в день, так і казати треба хоча б раз в день. Пити більше давайте, овочів, фрукти, прес покачати , легкий масажик на живіт , йогурт, кефір
Tatyana_1975• вчера в 09:07
Ответ дляГимли
«Нам» это кому?
Ну в 3,6 ’нам’ - то так і є... хоч і дивно трохи звучить.
А от вчора колега, сину якої 16 каже: ’Ми не прийшли на 1 урок’. Я аж не втрималась і запитала, чи всією сім´єю прийшли на 2й
Гимли• вчера в 09:10
Ответ дляTatyana_1975
А когда сыну будет 30, то будет: нам жена приготовила плохой борщ)