МамОмужа• Изменено 11 марта в 09:56

Де купляли сукню на випускний в садочку?

Хто минулого року мав випускний, або вже купив на цей рік, або, хоча б, визначився чи знає гарні магазини, буду вдячна, якщо подилитесь орієнтирами.
Якщо оффлайн, то Київ. Онлайн - магазини чи інстаграм.
Передивилась багато, але не можу визначитись - або занадто складно, або занадто просто, або банально, або фасон з початку 2000х
Анонимушка• 11 марта в 10:00
Я в секонде купила некст платье ещё осенью. Сшила туда пышный подьюбник плюс аксесуары в тон
автор МамОмужа • 11 марта в 10:01
Ответ дляАнонимушка
Дивилась на Некст на сайті, є цікаві моделі. Але боюсь, якщо не вгадаю з розміром, його повернення - це той ще клопіт
Пускаю бісики• 11 марта в 10:05
Ответ дляМамОмужа
Що там за клопіт, легко повертати.
Я доньці з алі замовляла. Пишне, бо вона таке хотіла. Там заміри є, відгуки. Ті що дорожчі нормальної якості.
Знаю бакси• 11 марта в 10:06
Ответ дляМамОмужа
Де там клопіт?! Відправили новою поштою, через кілька днів отримали гроші
Анонимушка• 11 марта в 10:09
Ответ дляМамОмужа
Так у вас куча времени. Зато они хлопковые и в них не жарко
Сладко-соленая• 11 марта в 10:12
Ото у вас проблема
Уявляю, що буде на весіллі
автор МамОмужа • 11 марта в 10:13
Ответ дляЗнаю бакси
Хм... Може, я щось пропустила. Коли роботи останній раз повернення в Некст, це була Укрпошта і, ледь, не місяць часу.
Зараз можна при замовленні з Британії, повернути Новою Поштою?
ДлинноНожка• 11 марта в 10:13
Брали напрокат
автор МамОмужа • 11 марта в 10:14
Ответ дляСладко-соленая
Ото у вас проблема
Уявляю, що буде на весіллі
Чому ні? На вирішення глобальних проблем людства я не впливаю.
Леплю из пластилина• 11 марта в 10:31
Ансвер. Але то давно було
Сусідка зверху• 11 марта в 10:49
Ответ дляАнонимушка
В нексте не только хлопковые
Знаю бакси• 11 марта в 22:55
Ответ дляМамОмужа
Я ще в 21 році повертала
Анонимушка• 12 марта в 05:24
Ответ дляСусідка зверху
В нексте не только хлопковые
Та понятно
dahashutka19• 13 марта в 00:03
Тему ))) Тільки дивіться фото у відгуках