Анонимба• сегодня в 17:08
Синдром відкладеного життя, я хочу в Україну
але чоловік зараз не може повернутися, дітей теж не нормально вести у війну.
Як це вирішити? Можливо варто звернутися до психолога? Що кому допомогло?
В мене це проявляється у всьому, я не купую речі бо от от додому, не планую відпустку на пів року вперед бо от от додому, це лише приклади. Моє « от от додому « проявляється абсолютно у всьому.
Анонимба
• сегодня в 17:28
Ответ дляЖена аллигатора
Так вы можете, но у вас другие приоритеты сейчас. А тут сидите просто поныть.
Я в той же ситуации, но не понимаю, что вам даст здесь поныть. Ищите удовольствие в мелочах. Воскресенье, идите гулять с детьми.
Вам не обовʼязково мене розуміти
Принцепесочка• сегодня в 17:29
Ответ дляАнонимба
Наоборот це як саме?
Я не купую нове крісло, бо може прийдеться ще все це кидати і тікати( Дніпро) Не роблю ремонт. Не обшиваємо будинок. Не купую якісь святкові речі, бо їх точно не буду брати, якщо…
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
В чому дивина? В тому що люди хочуть жити в себе вдома?
Дивина у вашій відсталості. Ви не можете змиритись з чим? Що не обмежені у пересуванні, що спите ночами п´ятий рік, що ходите спокійно на роботу,маєте чим вранці помити голову, на чому приготувати їжу, не псуєте очі у темряві, не стоїте годинами в мороз в черзі на автобус, вас не нападає срачка від страху, коли летять ракети над головою, не боїтесь за дітей, коли вони залишились самі і літає сотня шахедів, це так, поверхнево написано, якщо додати фінансову обмеженість, можна далі написати багато чого
Пенек Возмездия• 2 часа назад
аналогічно, автор. аналогічно
але я не дуже впевнена, що в Україні буде все прям радужно. без відкладеного життя
Проблема, думаю, в підвішеному стані. Майбутнє не гарантоване. Немає впевненності в завтрашнім дні
Куратор дебошей• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
аналогічно, автор. аналогічно
А где есть эта уверенность в завтрашнем дне? Вон Дубай бомбят, кто бы мог подумать
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я ніколи і не стояла і не мерзла в черзі на автобус, в домі в мене сонячні батареї і твердопаливний котел
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
ніде. я ж про це й пишу
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
хоча ні. прям ’ніде’ це занадто патетично
десь є. десь можна знайти
Куратор дебошей• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
десь є. десь можна знайти
В Ужгороде)
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Вертайтесь і не нийте, сидіть на своєму твердопаливному котлі і під сонячними батареями, якщо це сенс вашого щасливого майбутнього
Принцепесочка• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Де ви жили в Україні?
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Ответ дляПринцепесочка
Я из Днепра и все то же самое.
Ободранная квартира, продавленный мартас и т. д
Жизнь на паузе.
В любую ночь может быть прилёт, а он уже был в 100 метрах от нас.
Рюкзак со всеми документами всегда стоит в зале.
Я постоянно в стрессе. Постоянно дикий страх за жизнь дочки.
Жизнь на паузе.
Зоркая Зорро• 2 часа назад
И конца и края нет
Україна вступає в тривалий період війни: про це повідомив Давид Арахамія нардепам — перспектива переговорів з рф під питанням, — ЗМІ.
Моніторинг | Новин 🇺🇦
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Нагадує мою двоюрідну сестру, яка 20 років живе в Європі, весь час ниє як там хєрово, приїзжає декілька разів на рік щось з документами порішати, здоров´я поправити і знову вертається в хєрову, але спокійно європу.
Особливість нити і шукати підтримку у тих, кому набаго гірше. Ще й ображаються, коли правду кажеш
Куратор дебошей• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Она еще и с мужем выехала и все ей фигово, небось пособия в Германии не хватает
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ні це не сенс
Бодіпозітівна• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Яка різниця між тим що я в Польші від того що я в Португалії?
Большая. Если вы в Португалии, то звездохайте уже домой к себе, тем более вам так плохо. Страна - сплошные беженцы за последние годы🤢
Маю рацію• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Звісно я працюю, але тут теж проблема, я могла б карʼєрі попхнути більше, але ж мені от от додому, для чого напрягатися
Какой додому? Вы всей семьей в другой стране живёте. Приймите этот факт и осознайте уже что назад вы невернетесь.
Привіт з ботойбіччя• 2 часа назад
Когда в Европе начнётся замес, страны Европы закроют границы, если вы хотите вернуться в Украину, то уже стоит готовиться, чтобы можно было быстро сорваться и уехать
Пишу з калідору• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Наоборот це як саме?
Незрозуміло? Люди в Україні, особливо у прифронтових територіях, живуть одним днем. Прилетить - не прилетить? Де прильот, чи не постраждали, чи усі живі? Дом-робота, усі на нервах.
Лапка• 2 часа назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
У меня наоборот этот синдром потому что я в Украине
у меня тоже
Привіт з ботойбіччя• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Польшу будут бомбить,а Португалию нет
ВундерКИНГ• 2 часа назад
Так вам відпустку запланувати простіше простого - чи повернетеся і будете їздити по 2 доби в одну сторону ?
Лапка• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Вам грех жаловаться, у вас даже муж с вами заграницей.
Привіт з ботойбіччя• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Вам не обовʼязково мене розуміти
Ну то й живіть своє сіре відкладене життя, нам на вас набрати. Все одно ви нікуди не поїдете і нічого не зміните. Просто сидіть і нийте