Арина85• Изменено 11 марта в 15:17

скан трудової в ПФУ

Дівчата, вітаю, хто подавав самостійно скани трудової до ПФУ, скільки по часу вони оброблялись?
Голубая фишка• 11 марта в 15:19
Я, около недели ждала
ЖующаЯКонфету• 11 марта в 15:20
2-3 тижні в мене, восени
Я_канеша_извиняюсь• 11 марта в 15:26
2 місяці і не пройшли
Залізний занавіс• 11 марта в 15:30
Я всё никак не займусь, можно самому отсканировать и прикрепить в кабинете?
Звоночек• 11 марта в 15:38
А зачем, если в кабинете налоговой и так всё это есть
Играю_на_кларнете• 11 марта в 15:39
2 месяца
Играю_на_кларнете• 11 марта в 15:40
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
2 місяці і не пройшли
У нас тоже. Переделала ошибки, загрузила снова, ждём.
Мрії у вирії• 11 марта в 15:41
Кто-то реально думает, что через 20 лет здесь еще будут выплачивать пенсию?
Мрії у вирії• 11 марта в 15:43
Кстати, кто не оцифровал всё также будет иметь право предоставить трудовую с этими записями в ПФУ (видео официальное разъяснение у них на сайте). Поэтому вообще не вижу смысла это делать, когда до пенсии еще дофига лет.
Золота орда• 11 марта в 15:43
Ответ дляЗвоночек
Якщо є, то не треба, а якщо людина немолода і є не все - треба
КараПузовна• 11 марта в 15:43
Ответ дляЗалізний занавіс
Так, трудова, свідоцтва про народження дітей, дипломи про освіту (в певних випадках зараховують до стажу).
Золота орда• 11 марта в 15:44
Ответ дляМрії у вирії
Ну мені, наприклад, не треба пенсія, мені треба страховий стаж для ваучера.
Мрії у вирії• 11 марта в 15:45
Ответ дляЗолота орда
Понятно, если нужно на сейчас, тогда да.
КараПузовна• 11 марта в 15:47
Ответ дляЗвоночек
Все є десь з року 2000, коли почалася персоніфікована, автоматизована система (якщо брати довідку ОК-5, видно з якого моменту стажу і дані в наявності,). Стаж до того - тільки в паперових трудових, не всім же по 25-35 років.
Снегопадка• 11 марта в 15:48
Ответ дляЗвоночек
не у всех, у кого стаж после 2004 года, можно не оцифровывать, до 2004 г надо обязательно оцифровывать. А где в кабинете налоговой есть эта информация? В кабинете пенсионного видела, налоговой не видела
Вся така шо куди там• 11 марта в 15:48
Все є починаючи з 2004 року. До цього, якщо є робота, діти, навчання, треба сканувати і додавати.
Маргарита и Мастер• 11 марта в 15:52
А у відділеннях ПФУ це ще роблять?
Завжди мало• 11 марта в 15:53
Так, роблять
Вся така шо куди там• 11 марта в 15:53
Ответ дляМаргарита и Мастер
А у відділеннях ПФУ це ще роблять?
Так, роблять. По роботі колега ходила з усіма доками, їй відсканували і закинули. Тільки черга там була мама мійя(
Добротная• 11 марта в 15:57
Ответ дляВся така шо куди там
А якщо трудовий стаж з 2004 то можна не оцифровувати?
Замулена ріка• 11 марта в 15:59
Ответ дляЗвоночек
В кабінеті податкової ніяких трудових книжок немає і не було. І дипломів, і свідоцтв про народження.
Замулена ріка• 11 марта в 16:00
Подала в кінці січня, ще нічого немає.
автор Арина85 • 11 марта в 16:03
Ответ дляЗалізний занавіс
Так + дипломи з додатками + свідоцтво про народження дітей + свідоцтво про шлюб(якщо міняли прізвище)
Мотористка• 11 марта в 16:03
Моя з 17 лютого ’в роботі’
автор Арина85 • 11 марта в 16:07
Ответ дляЗвоночек
з 2004 року, раніше немає
интайм_не_предлагать• 11 марта в 16:07
21 січня відправила , досі висить в роботі статус Київ. дарницький р-н
автор Арина85 • 11 марта в 16:10
Ответ дляСнегопадка
Консцльтувались в пенсійному, ссказали краще все одно оцифрувати і закинути, то не довго, але як воно далі буде - ніхто не знає
Носки на подтяжках• 11 марта в 16:12
Ответ дляМаргарита и Мастер
А у відділеннях ПФУ це ще роблять?
Да. Я 40 дней назад сходила. оцифровали. До сих пор ’обрабатывают’
Оператор сказал ждать месяца полтора/два
Глас_Народа• 11 марта в 16:14
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
2 місяці і не пройшли
чому?
Глас_Народа• 11 марта в 16:14
Ответ дляИграю_на_кларнете
а в чому саме помилки