Блондинка в Законе• 1 час назад
Шафа-гардеробна в спальні, поясніть
Не розумію сенсу робити таку гардеробну., перші 2 фото. В чому вона краще ніж звичайна шафа при стіні в останньому варіанті.
Роз"ясніть плюси гардеробної саме такої
Попихтю та й годі• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
Места нет больше значит в доме
Так, наоборот, такая гардеробная занимает больше места,чем шкаф
ФсеСама• 1 час назад
Мне тоже неудобная.
У меня гардеробная целая комната полноценная- и шкафы в ней все закрытые. Вот эти открытые полки- очень неудобны
Простоваля• 1 час назад
Ответ дляПопихтю та й годі
нет места на полноценную гардеробную, отдельное помещение
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
Так зачем тогда эта стена? Чтобы помещение и без того маленькое разделить?
Простоваля• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Потому что 2 шкафа выглядят вообще по-рагульски, а так сделали нишу как в отелях часто сделано
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
Супер. Шкафы по рагульски, а спальня в стиле номера в отеле - нет)
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Ось і я не розумію, нащо стіна. Спальня стане меншою. Всередині в прохід хіба що наставити хлам
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Дешевле так. Больше я не вижу плюсов
куркулиха• 1 час назад
В последнем варианте длина шкафа 1,80. На первых трёх фото, около 3 метров и это как сами понимаете, значительно больше, поэтому и вещей влезет больше.
Я ни вижу смысла в первом варианте, но вижу в третьем, а вот последний мне был бы мал.
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Хотя, автор, такая гардеробная выйдет намного дешевле, чем шкафы
Ничего подобного
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Там 3 м вся стіна, а не шафа. Якщо брати однакову довжину стіни, умовні 2,2м, в одній і тій же спальні. То який сенс в такій гардеробній?
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ничего подобного
Вы на приколе?
В гардеробной минимум распашной системы и дверей. Это огромная экономия по сравнению с ценой сложить стену
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
Шафа буквою Г , де рагульство? А так стіна займає місце в спальні, а в шафі це просто прохід
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Вы на приколе?
Смотря какие двери,я свои из дсп делала
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
На втором фото шкаф угловой 2130+740=2870, а на последнем фото шкаф 1800
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Смотря какие двери,я свои из дсп делала
Да хоть из чего. Одна дверь всегда дешевле, чем две или три.
Простоваля• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Рагульные разномастные шкафы, ужас
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Відштовхуємося від проекту, розмір беремо однаковий. Фото для прикладу саме дизайну спальні
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Стена ,провести свет,покраска и тд,потолок там натягивать
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
В угловой шкаф у меня влазит больше.
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну посчитайте все точно, если вам интересно
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
В угловой шкаф у меня влазит больше.
Так можна поставити в кутку кутову шафу, і продовжити її прямою шафою під стіною.
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
Рагульные разномастные шкафы, ужас
Питання в проекті, а не в фасадах, стилях.
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Естественно, можно.
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
Там кімнати різної площі. На перших фото довжина 4600, на останньому- 4000.
І ширина відрізняється.
А я з косою• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Так в чому питання? Кожен робить для себе, по своєму бюджету і розумінню комфорту. Кому подобаються шафи -роблять їх. Мені наприклад не зручно користуватись шафою, особливо глибокими полками, які в шафі обумовлені тим що глибина розраховується для одягу на плечиках. Моя гардеробна вийшла набагато дешевша ніж шафа, і зручніша, полички глибиною 35см, по дві довгі сторони, одяг на плечиках по торцевих сторонах, все перед очима, дверей немає і немає потреби їх відкривати і закривати. Простір задіяний максимально, тому гардеробна більш вмісткіша ніж шафа. Шафу я робила в прихожій, а в спальні гардеробна.
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
Питання в зручності саме цієї гардеробної, незалежно від розміру. Коли одна стіна це просто стіна, а не місце зберігання
Блондинка в Законе
• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
І ширина відрізняється.
Справа не в розмірі, довжині, дизайні чи стилі. Справа саме в проекті. Коли фактично це шафа з проходом