аромат Жука• 11 марта в 20:21
Антибіотик ципрофлоксацин 500 мг 2 р за добу- як захистити шлунок і підшлункову?
Тільки ентерожерміну приписав 1 капсулу
Але шлунок болить
Може ентерол пити?
Але шлунок болить
Може ентерол пити?
аромат Жука
• 11 марта в 20:23
Ответ длямесяцкие
Энтрол и энтерожеомина никак не влияют на желудок).
Чим захистити шлунок?
5 дніа пити той антибіотик
месяцкие• 11 марта в 20:24
Ответ дляаромат Жука
Чим захистити шлунок?
5 дніа пити той антибіотик
Зачем вам защищать желудок??? Что с ним случится?
Анонимба• 11 марта в 20:31
Ответ дляаромат Жука
Чим захистити шлунок?
5 дніа пити той антибіотик
Від кого ви його хочете захистити ?
4есотка• 11 марта в 21:33
Мені теж завжди болить шлунок від антибіотика, та взагалі від багатьох таблетованих форм.. маю ерозії в шлунку і стравоході, тому розумію Вас
Я по можливості прошу АБ в уколах, але коли потрібно щось приймати орально - пью вранці нексіум ( як варіант омепразолом замінити). Повністю не знімає біль, на ніч ще якусь гіалеру в стіках беру