ПриснитсяЖЕ• 12 марта в 07:41
Герпес на губі- не так швидко проходить? Мазала кремом від герпесу
ПриснитсяЖЕ
• 12 марта в 07:48
Ответ дляПлекаю думи
Вальтрекс таблетки, тільки зачесалось- випила і зразу стухає
Мені в аптеці дали крем спеціально від цього
Плекаю думи• 12 марта в 07:50
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Крем так не діє, з кремом три тижні
Пані з калабані• 12 марта в 07:51
Герпевір в таблетках кожні 4 години , мені мазі не допомагають
Басноплетка• 12 марта в 08:09
Крем як мертву припарка, він діє перші три дні і не дуже ефективно. Після 3 днів вже він не потрібен. Запам´ятайте! внутрішньо треба приймати протигерпетичні препарати. В перший день подвійну дозу, далі росту дозу 5-7-10 днів. Тримай в резерві таблетки, лиш відчули специфічний свербіж починайте приймати протигерпетичне
Басноплетка• 12 марта в 08:10
Ответ дляПані з калабані
Ацикловір СТАДА 400, німецький виробник, не набагато дорожчий , зате ефект
Басноплетка• 12 марта в 08:11
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Крем без таблеток- пшик
Біле пальто• 12 марта в 08:28
Ответ дляСкажений гудзик
У мене теж, спасає масло чайного дерева
о и я ним спасаюсь , не дает сильно расцвести ему , мажу часто за день
Любовь Калистратовна• 12 марта в 11:17
При першому ж свербежі припалюю цією штукою. Якщо ще таблетки паралельно пити, то взагалі супер. Але на такій стадії, як у вас, то вже таблетки +мазь