Ниф_ниф• сегодня в 06:21

Що хочете змінити і покращити в зовнішності?

Коли до Вас справжня любов прийшла і Ви хочете подобатись. Вам коло 49. Зовнішність нормальна, задоволена нею.
Що б Ви хотіли добавити. Наприклад, вії зробили б, почали б часто до косметолога ходити?
автор Ниф_ниф • сегодня в 10:18
Ответ дляБанка з медом
Единственное что хочу ( делаю это с августа, хожу в зал) улучшаю свое тело, свою фигуру. Когда вижу как преображается моя фигура, получаю удовольствие Кстати, после того,как начала придерживаться здорового питания, улучшилось и лицо, кожа стала лучше, ушли отеки. Для себя я не сторонник разного рода ’ улучшайзинга’.
Розкажіть, будь ласка. Принцип Вашого здорового харчування.
автор Ниф_ниф • сегодня в 10:34
Ответ дляВолодарка мрій
Наоборот бы с косметологом повременила. Зачем на романтических свиданиях покраснения и всякие другие следы от процедур. Добавила бы спорта, пока на ендорфинах много сил. И пару новых нарядов прикупила бы для свиданий.
🌸Дякую
автор Ниф_ниф • сегодня в 10:35
Ответ дляtereska
Сходила би вже до косметолога на процедури, в такому віці вже буде чим зайнятися: овал обличчя підтягнути, шию та зону декольте.
В зал би пішла підтягнути рельєф, наростити трохи мʼязів бо жир так і хоче з віком їх замістити.
Придбала би інших догляд для волосся бо воно теж має свої вікові зміни (не таке вже густе, менше блиску).
Дякую
Ms. Похвала• сегодня в 10:52
Я Вам так, по-доброму, заздрю , теж хочу зустріти кохання. Я би харчувалась краще, прибрала би каву, солодощі, зробила би необхідні процедури у косметолога (мені подобається морфеус 8, зараз і роблю а про кохання тільки мрію), і пару нових суконь, процедури для волосся, зволоження і живлення, укладка, вії штучні не подобаються.⠀
Пургену мне• сегодня в 11:04
Ответ дляНиф_ниф
В мене короткі. Не допоможе.
Так Минокс как раз поможет отрастить
автор Ниф_ниф • сегодня в 11:27
Ответ дляПургену мне
Так Минокс как раз поможет отрастить
автор Ниф_ниф • сегодня в 11:32
Ответ дляMs. Похвала
Бажаю Вам щиро щастя. Жила як і тумані, ніби життя чорновик. Ніби підсвідомо ждала кохання. І ось я його зустріла в перший раз в житті.
Хоча жила з чоловіком своїм довго. Але я його не любила, потім розлучилася. І все на нього чекала.
автор Ниф_ниф • сегодня в 11:33
Ответ дляMs. Похвала
Про морфеус 8 не чула, зараз погуглю.
Пишу_граммотно!• сегодня в 11:34
Ответ дляУхахайкина
Мне 46, у косметолога раз в 3- 4 недели лет с 30.
Сейчас прохожу курс эндосферы. И это реально работает, прошла только 4 сеанса, а ноги совершенно ровные, на попе еще есть целлюлит, но надеюсь, что до завершения и он уйдет
Даже не слышала о таком. А сколько стоит курс эндосферы?
Ухахайкина• сегодня в 12:04
Ответ дляПишу_граммотно!
Это аппаратный массаж. Курс из 10 массажей=11000
Стефанія• сегодня в 12:07
Ответ дляБанка з медом
Ага и как бонус’ зависимость’. Уже без спортзала чувствую себя паршиво.
Если, честно, это было лучшее решение за последние время, купить абонемент в спортзал. И не в обиду девушкам, которые стремятся что то улучшить на лице ,но тело при этом выглядит не очень, это выглядит нелепо.
Не самая плохая зависимость, не находите?
Ms. Похвала• сегодня в 12:11
Ответ дляНиф_ниф
І я Вам бажаю, нехай це буде багато довгих років спільного, щасливого і радісного життя!
автор Ниф_ниф • сегодня в 12:18
Ответ дляЗнаю бакси
Кохання-це чудово!
А скільки років чоловіку?Який у нього спосіб життя?
Він вже бачив вас різною,тому просто залишайтеся собою,а блиск в очах зробить своє діло.
Якщо немає зайвої ваги,то це чудово(для мене це зараз проблемка,хочеться знову відчувати легкість,але не виходить так як хотілось би)
Радуйте себе і завжди почувайтеся щасливою.
Дякую
автор Ниф_ниф • сегодня в 12:19
Ответ дляПАЦАНКА О
Натуральные это свои, а то все метелки и они ужасны любые.
Лучше над кожей работайте с косметологом
Треба пігментацію прибрати
І взагалі пару порад отримати
из желе я• сегодня в 12:35
Ответ дляУхахайкина
Делаю РФ лифтинг и электропорацию . Брылей нет, но у меня и максила широкая и челюсть массивная.
А на каком аппарате рф делаете? И у вас какой тип старения? Я делаю иногда фотона, на рф лифтинг лица боюсь. Боюсь,что пжк сожрут и все поползет вниз. Но, может, не надо бояться
Акукарача• сегодня в 12:43
Ответ дляПростоБелка
Я хочу до косметолога.
І не заради свого молодшого чоловіка, а тому що Я же бачу деякі зміни (40 мені) і бачу, що реально, можна щось зробити.
Жму гроші.
Молодший чоловік не дає чи не заробляє нормально?
ПростоБелка• сегодня в 12:57
Ответ дляАкукарача
Хороше питання.
Мабуть, уже зараз не дає, бо не привчений.
Наизнанку• сегодня в 13:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам би мозги
Які вії і косметолог
Начинаю понимать нелюбовь к вам от местных
Наизнанку• сегодня в 13:06
Ответ дляНиф_ниф
Ок
Треба розібратися, як.
Поки нема часу шукати функцію блокування
Давайте данные еще. Вес? Рост? Ресницы налепить то такое. Зал, массажи курсами (не пару раз сходить). Массаж лица, но тут я бы шла к мастеру, который сразу делает массаж и тела, и лицо (голову). Питание. Это все уже ваш вид улучшить. Колоть, резать и шить тут надо видеть исходник. Финансовую готовность, здоровье.
По здоровью анализы и проверка дефицитов. Восполнение.
Меряю линейкой• сегодня в 13:45
Ответ дляЖдун с Нибиру
Автор. Нарощені вії на поплившому обличчі таке собі явище.
Краще вложітбся в обличчя.
Я в 41 зробила ревіталізації (лоб, міжбрвка, носогубка, шия). Стала виглядати свіжіше, немає синяків під очима, підтягнулося обличчя та кільця Венери стали менше виражені
На скільки вистачає ефекту від ревіталізації?
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам би мозги
Які вії і косметолог
А вам бы язык отрезать. Какого черта всем хамите? А потом ноете, что вас травят?
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляНиф_ниф
Тільки після Вас.
При чому мозги до того що я питаю.
Ви тут на форумі найбільше неадекватно агресивна особа.
Я бы блефаро круговую сделала и задумываюсь об хирургической подтяжке нижней части лица.
По поводу процедур у косметолога - губы умеренно, витаминные коктейли, ботокс.
Ресницы, ногти, брови, волосы - уход постоянный вне возраста и влюбленности
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
О май гат, та зробіть же ви для себе, а не для когось!
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляМеряю линейкой
Поки не знаю. Я в січні перший раз робила. Мені подобається результат.
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Які саме процедури для волосся?
Ms. Похвала• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Та роблю ж, але то не то🤣
Ms. Похвала• 1 час назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Які саме процедури для волосся?
Реконструкцію або мезотерапію, в залежності від того, що потрібніше в кожному окремому випадку, можливо глибоке зволоження, я не бачу автора і пропоную визначитись виходячи з «наявного кейсу»
Море Щастя• 48 минут назад
только постройнеть, работаю над этим
КарамбОлька• 30 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам би мозги
Які вії і косметолог
Гав гав гав
Всё как обычно