aksenuda• сегодня в 07:36

Фото. Небоскребы и аэропорт Дубая в огне под иранскими ударами

Ужас
Ворона• сегодня в 10:08
Ответ дляtereska
То вам залишається тільки і скиглити, кожен сам обирає як проживати своє єдине життя…
И вы выбрали ныть об обстрелах Дубая на украинском форуме? Может вам задонатить? Откроем сбор?
Incol• сегодня в 10:18
Ответ дляlilul990
Чого Дубаї не введуть дубайські війська в іран?
А чи вони є ? Ну так це ж потрібно когось мобілізувати, а кого, шейхів ,місцеве населення ? Так вони давно звикли, що за них всю чорну роботу хтось має виконувати .
Incol• сегодня в 10:23
Ответ дляxardin
Замете - ПЯТЫЙ ГОД ЛЕТЯТ БОМБИТЬ ТЕЦ 6 В КИЕВЕ!!!!
Не смішно, її вже так рознесли, що не ясно, як наступну зиму взагалі тут пережити.
Incol• сегодня в 10:39
Автор, всяка війна - це страшно. Дуже сумно, що людство не отямилося і замість створювати і будувати, взялося розносити свій всесвіт з новою силою. Я з жахом дивлюся на все, що відбувається н а БС, бо все це тільки набирає обертів і руйнацій. Ви давно живете не в Україні, люди тут надцятий рік під обстрілами з озброєння самих різноманітних типів, вже не ясно де брати житєві сили, щоб все це виносити, а ви прийшли і пред´являєте якісь претензії, до цих людей, не маючи повного розуміння, як вони жили весь цей час. І так, не всі змогли виїхати і жити своє спокійне життя де інде.
So_so• сегодня в 11:11
Маня и ко, так Вы уже фото утреннего прилета в Харькове в жилой дом выложили на дубайском форуме или там администрация не даёт штамповать новый ник раз в 2 недели?
tereska• сегодня в 11:23
Ответ длязона_комфорта
Зараз сюди прийшли скиглити ви.
Ще й робите це дуже агресивно
Заламуйте руки на форумі нової дислокації, а не на українському форумі з хамством і дивними претензіями до українців
Хамство, обурення та наклеп тільки від вас!
BLUE_SKY• сегодня в 11:25
это ии
BLUE_SKY• сегодня в 11:26
Ответ дляnutty
Чи й не ужас
обесчеловечились?
tereska• сегодня в 11:31
З кожної теми, де україночки обсирають кожну країну, куди змогли виїхати люди, які хочуть спати спокійно, стає зрозумілим - це не подолати, ви на стільки прогнили, що своїх же готові принизити, ржати як тупі курки.
Більш ніж впевнена, що і ніхто і питати не хоче, як ви, бо злістю такою виригуєте, що вам усі винні навколо просто фу…
Перестала вже і новини читати, коменти україночок це нєчто.
xardin• сегодня в 11:44
Ответ дляtereska
Так свои - дома!)
Свои по Дубаям не скачут - они же не ’тупи курки’ - к шейхам не бегают!)
tereska• сегодня в 11:47
Ответ дляxardin
Так свои - дома!)
У вас досі в голові що ОАЕ - пісок, ескорт, готель. Це мільйони людей, які тут живуть та працюють досить довго.
В кожній темі ви один одного гризете і не кажіть, що українці це лише ті, хто залишився!
xardin• сегодня в 11:53
Ответ дляtereska
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• сегодня в 12:04
Там же аеропорт відкритий?
BLUE_SKY• сегодня в 12:11
Ответ дляxardin
Так свои - дома!)
только тупі курки ,думают что там одни шейхи живут и их обслуга
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:16
Ответ дляBLUE_SKY
Не думаю, що там живе звичайна медсестра з Донецька чи Бучі, вихователька садочка
tereska• сегодня в 12:22
Ответ дляxardin
Удалено администрацией...
xardin• сегодня в 12:25
Ответ дляBLUE_SKY
Удалено администрацией...
xardin• сегодня в 12:30
Ответ дляtereska
Удалено администрацией...
tereska• сегодня в 12:38
Ответ дляxardin
Удалено администрацией...
Anjutka-Anjuta• сегодня в 12:38
Ответ дляElinaH
И шо жеж Трампон не защищает своих союзников? Где patryotы?
Так он победил уже, поэтому что там в Дубае происходит ему невдомёк, может оно само. Только вот на днях заявлял что его прекрасные, великие, непревзойдённые, потрясающие ракеты полностью разрушили военную мощь Ирана. Трижды. Одна проблемка - уничтоженный им полгода назад уран иранцы почему то недавно перепрятали а путин даже хотел его ’принять в дар’ но Трамп пока не дал. Ну и верно, как же его отдать коль он уничтожен?
xardin• сегодня в 12:43
Ответ дляtereska
Удалено администрацией...
xardin• сегодня в 12:44
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Поговаривают, что тот ’убитый ’ лидер прекрасно в моцкве живет....
tereska• сегодня в 12:52
Ответ дляxardin
Удалено администрацией...
xardin• сегодня в 13:12
Ответ дляtereska
Удалено администрацией...
BLUE_SKY• сегодня в 13:22
Ответ дляxardin
Удалено администрацией...
вы сейчас с собой спорите? или не способны понять ветвь дискуссии? читайте побольше
xardin• сегодня в 13:35
Ответ дляBLUE_SKY
Удалено администрацией...
tereska• сегодня в 14:23
Ответ дляxardin
Удалено администрацией...
xardin• сегодня в 15:45
Удалено администрацией...