Ужас
Автор, всяка війна - це страшно. Дуже сумно, що людство не отямилося і замість створювати і будувати, взялося розносити свій всесвіт з новою силою. Я з жахом дивлюся на все, що відбувається н а БС, бо все це тільки набирає обертів і руйнацій. Ви давно живете не в Україні, люди тут надцятий рік під обстрілами з озброєння самих різноманітних типів, вже не ясно де брати житєві сили, щоб все це виносити, а ви прийшли і пред´являєте якісь претензії, до цих людей, не маючи повного розуміння, як вони жили весь цей час. І так, не всі змогли виїхати і жити своє спокійне життя де інде.
З кожної теми, де україночки обсирають кожну країну, куди змогли виїхати люди, які хочуть спати спокійно, стає зрозумілим - це не подолати, ви на стільки прогнили, що своїх же готові принизити, ржати як тупі курки.
Більш ніж впевнена, що і ніхто і питати не хоче, як ви, бо злістю такою виригуєте, що вам усі винні навколо просто фу…
Перестала вже і новини читати, коменти україночок це нєчто.
Ответ дляtereska
Так свои - дома!)
Свои по Дубаям не скачут - они же не ’тупи курки’ - к шейхам не бегают!)
Ответ дляxardin
Так свои - дома!)
У вас досі в голові що ОАЕ - пісок, ескорт, готель. Це мільйони людей, які тут живуть та працюють досить довго.
В кожній темі ви один одного гризете і не кажіть, що українці це лише ті, хто залишився!
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:16
Ответ дляBLUE_SKY
только тупі курки ,думают что там одни шейхи живут и их обслуга
Не думаю, що там живе звичайна медсестра з Донецька чи Бучі, вихователька садочка
Anjutka-Anjuta• сегодня в 12:38
Ответ дляElinaH
И шо жеж Трампон не защищает своих союзников? Где patryotы?
Так он победил уже, поэтому что там в Дубае происходит ему невдомёк, может оно само. Только вот на днях заявлял что его прекрасные, великие, непревзойдённые, потрясающие ракеты полностью разрушили военную мощь Ирана. Трижды. Одна проблемка - уничтоженный им полгода назад уран иранцы почему то недавно перепрятали а путин даже хотел его ’принять в дар’ но Трамп пока не дал. Ну и верно, как же его отдать коль он уничтожен?
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Поговаривают, что тот ’убитый ’ лидер прекрасно в моцкве живет....