Перша на селі• 12 марта в 09:16
Автоцивілка, чи є якісь акції промокоди
як вигідніше купити автоцивілкуч бо чесго кажучи з початку війни і не мала її. а тут вже писали що фотофіксація буде перевіряти наявність. чи може є якісь промокоди і акції як купити дешевше
Несу пургу• 12 марта в 09:50
Ответ дляLor111etta
В приваті здається були.
приват не має своєї страхової компанії, він працює як агент, а в агентів завди дорожче, так як страхова компанія плате їм комісійну винагороду.