Дую на вітер• 12 марта в 17:50

У нас на четверых 50-60 тыс гривен в месяц выходить прожить при своем

жилье и я не считаю нас нищими,а вы ?
Неправдиша• 12 марта в 18:39
Ответ дляСиренькая
Дякую, я знаю Київ
Тоді ви розумієте, що Виноградар в плані транспортної розвʼязки не зручний район. Надія на метро, що тут побудують.
Неправдиша• 12 марта в 18:40
Ответ дляБарвіночка
Им много лет. Вообще ювелиры не решаются, работать с брендовой ювелиркой. Если найду мастера то приведу в порядок.Есть фото кольца, это вообще антиквариат, естественно поцарапано, это мамино кольцо, она мне его отдала.В обшем я ушла от темы автора про финансы в семье .Извиняюсь.
Такі речі класно як сімейну реліквію передавати. Насправді дуже гарне.
Бабайко• 12 марта в 18:46
Ответ дляБарвіночка
Покажите свою роскошь! Хотели здесь похвастаться перед автором?
девугшка вам ничего не должна, почему вам сложно поверить в такие траті? блогері живут и тратят по млн и ничего. Наоборот мотивируйтесь, стремитесь к такому же
Леди Г• 12 марта в 19:00
Ответ дляНеправдиша
Батьки живуть у місті:) немає городів. Але ділюсь секретом - у вересні їдете в якесь село й купуєте овочі на рік (головне, щоб було де зберігати).
Це не секрет. Але в моєму чеку, наприклад, овочі зовсім не основні витратні пункти. Багато не зекономиш на тих трьох мішках картоплі і пів мішка цибулі на рік.
Чаклунка-ведунка• 12 марта в 19:02
Ответ дляДодаю напруги
Редко встречаю людей,которым прям на все хватает
Так їм на їжу, комуналку, телефон/інтернет, мильне-рильне вистачає і все
Леди Г• 12 марта в 19:02
Ответ дляРепетиторша
Це може бути рівно до тих пір допоки ви не захочете вийти з свого кола життя та спілкування на трохи вищій рівень. Якщо у вас немає такого бажання, то треба розуміти, що без розвитку дуже великий ризик деградації
Весь цей рух це прекрасно. А можна просто жити і працювати і мати нормальне життя? Чи тільки ’розвиватися’ до нервових зривів?
Лепетун• 12 марта в 19:04
Ответ дляНеправдиша
помідори, огірки, перець... все на рік купуєш в селі, і їж свіженьке без нітратів до нового врожаю
Лидия1989• 12 марта в 19:06
50-60 на четверых, это средний уровень в Украине, может даже выше
Лепетун• 12 марта в 19:09
Ответ дляНеправдиша
Перець добре заморожувати)) нарізаєте полосками й в морозилку.
А помідори можна консервувати.
а потім салат з консервованих помідорів і замороженого перцю. Трохи гірше, звісно, ніж ласковая тюля, але може і можна з´їсти, якщо більше нічого немає...
Чаклунка-ведунка• 12 марта в 19:14
Ответ дляЛидия1989
Ви не дуже добре розумієтесь на рівнях, мабуть))
ТигрЛьвович• 12 марта в 19:20
Доларів на людину на добу це звісно олігархат
Неправдиша• 12 марта в 19:22
Ответ дляЛепетун
Та самостверджуйтесь скільки хочете)) вірю, що ви живете краще й заробляєте більше
Мост_Устал• 12 марта в 19:25
Ответ дляБабулька
Це вам харчування такі ускладнення дало? От біда...
В вас з народження ускладнення на голову
Лепетун• 12 марта в 19:28
Ответ дляНеправдиша
Це ж неможливо, жити краще і заробляти більше 15 тис. на продукти це стеля
Мост_Устал• 12 марта в 19:35
Ответ дляРепетиторша
А що робити із замороженим перцем? Хіба що в борщ. В салат же не покладеш після заморозки
Я заморожую печений, без шкіри.
Потім фета + горіхи+ оливкова олія + зелень
Дуже смачно
Неправдиша• 12 марта в 19:37
Ответ дляЛепетун
Ну так скажіть конкретно, на своєму прикладі. Навчіть людей фінансовій грамотності)
Лепетун• 12 марта в 19:58
Ответ дляНеправдиша
Навіщо? не вважаю за потрібне вчити людей жити.
Жена брата Админа• 12 марта в 20:06
Ответ дляНеправдиша
В омлет, можна на сковороді-гриль підсмажити. В салат ні(
Перец после разморозки набирает жидкость ,превращается в кисель ,некуда он не годный