БезникаяЯ• 12 марта в 20:07
В шоке от цен. Это реально кто-то покупает?
Девочки, забежала в гудвайн сегодня, никогда там не была. Вот скажите, кто-то это реально покупает по таким ценам? Я так понимаю, это магазин для того самого "среднего класса"?
Ду да ду да ду• 12 марта в 20:50
Ответ дляЛетала_НаМетле
Цивилизованный, это там где афроамериканец зарезал в метро украинку? Они мне уже давно не цивилизованные после трампа.
Утешайтесь, чем хотите
Цивілізований, де виставляти напоказ свої статки вважається моветоном. Де принаймі намагаються притримуватися рівності перед законом, тобто правосуддя для всіх одне, а не ’право сили і грошей’, де намагаються забезпечити всім громадянам такий рівень життя, щоб людина навіть на допомогу з безробіття чи соцвиплати могла їсти полуницю та малину в січні і не вважати це ’вау’, оскільки то базові продукти для всіх, а не лише для відвідувачів гудвайну.
буреЛОМКА• 12 марта в 20:53
Ответ дляИграю_на_кларнете
жены депутатов зашли в чат
Ні, то проні прокопівни місцевого розливу)))
Рятівник Малібу• 12 марта в 20:53
Ответ дляДу да ду да ду
Ви під анонімом. Озвучте, будь ласка, зарплату і кількість відпрацьованих годин. Цікаво скільки платять ті, хто ходять у ці магазини.
Платять дуже добре,писати тут не хочу,плюс подарунки на всі свята ,квіти.Зразу пишу це не слуги народу,сімʼя підприємців ,жінка дуже відома
Ду да ду да ду• 12 марта в 20:54
Ответ дляДеловитая
Каких таких? На французский фарфор во Франции цены ниже?
На фото скандинавська чашка. Загуглила скільки вона коштує - 15,95-16,95 євро, залежно від кольору.
Це продавцям в гудвайну стільки платять, що вартість чашки автоматом зросла втричі?)
Ду да ду да ду• 12 марта в 20:55
Ответ дляДонька подруги
Да? Я заходила в магазины богемской посуды в Праге как в музей
У будинку порцеляни у Празі дуже демократичні ціни. На фоні Гудвайну - прям Аврора чи Єва....
Love_Love_Love_• 12 марта в 20:56
Ответ дляДонька подруги
Какая разница про что по вашему мнению? Покупают
Це про жлобство
Донька подруги• 12 марта в 20:57
Ответ дляДу да ду да ду
Да вы что?) у вас видимо вся посуда оттуда 🤣
пані Солоха• 12 марта в 20:57
Ответ дляДеловитая
То фарфор ?
Розенталь прямо з клеймом стоїть
пані Солоха• 12 марта в 20:59
Ответ дляДонька подруги
Ви кришталь від цього відрізнити можете ? Може це був фарфор на фото ?
Love_Love_Love_• 12 марта в 20:59
Ответ дляДонька подруги
Уровень у вас знатный))
Ви хочете про щось зі мною поговорити? До чого ці ваші потуги?
Донька подруги• 12 марта в 20:59
Ответ дляпані Солоха
Лишь только вы можете отличить )) между фасовкой спаржи
пані Солоха• 12 марта в 20:59
Ответ дляДу да ду да ду
Це лохи покриють неймовірні апетити власників
Уси Пуси• 12 марта в 21:00
Ответ дляЛетала_НаМетле
А огирочки до чого в Америке? При чем тут Америка вообще?
а как бы вы узнали что она в Америке?
пані Солоха• 12 марта в 21:00
Ответ дляДонька подруги
Ви реально кришталь і порцеляну порівнюєте з цим на фото
пані Солоха• 12 марта в 21:00
Ответ дляДонька подруги
Лікуйтеся
Донька подруги• 12 марта в 21:01
Ответ дляLove_Love_Love_
С вами не о чем говорить) Вы примкнули к чуждым для вас ценностям и пытаетесь этим кичиться)
Love_Love_Love_• 12 марта в 21:01
Ответ дляДонька подруги
А для чого ви говорите зі мною?
Ду да ду да ду• 12 марта в 21:01
Ответ дляДонька подруги
Мені більше подобається villeroy et boch
Але використовую різний посуд - і villeroy, і демократичний ноу нейм з супермаркету. Чеську кераміку брала на подарунки (вази з богемського скла), бо у нас в країні такого не купиш. Ціни помірні, не гудвайн.
Донька подруги• 12 марта в 21:01
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого ви говорите зі мною?
Это вы мне пишете зачем-то
Love_Love_Love_• 12 марта в 21:02
Ответ дляпані Солоха
Лікуйтеся
Там невиліковно судячи по писанині
пані Солоха• 12 марта в 21:02
Ответ дляДонька подруги
Взаимно)
Мені не потрібно , а людині яка фантазує про чиїсь статки та професію це вкрай необхідно
І бажаю користуватися фарфором у звичайному житті щоб не приймати ту чашку за фарфор
Love_Love_Love_• 12 марта в 21:03
Ответ дляДонька подруги
Это вы мне пишете зачем-то
Прослідкуйте логічний ланцюжок, що таке логічний ланцюжок погугліть.
Донька подруги• 12 марта в 21:03
Ответ дляпані Солоха
Желаю чтобы Гудвайн не был предметом рефлексии)
Донька подруги• 12 марта в 21:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Идите спать)
пані Солоха• 12 марта в 21:04
Ответ дляДонька подруги
Донька подруги• 12 марта в 21:07
Ответ дляпані Солоха
Я себя не привожу никогда) зачем мне ваш негатив) сливайте на директора моего 😊