Инстагра_мерша• сегодня в 17:41
Які бюджетні парфуми, або нерозповсюдженні вам запали в серце
Навіяно темою, коли дівчина шукала парфуми, я їх дуже не знаю. Але думаю гарні по відгуках.
Просто поспілкуватися, може щось цікаве відкрию для себе. Можете будь який сегмент ароматів згадати, навіть аналоги, що вам зподобалися.
ПушАпница• сегодня в 17:49
Москіно Фанні, Феррагамо Інканто Шайн або Інканто Шармс і Черутті 1881 вже більше 15 років завжди оновлюю, коли закінчується попередній флакон.
Таке саме робила з Ніна Річі Річі та Пако Рабан Ультравайлет, поки вони були у продажу.
Мне без сахара• сегодня в 17:50
Ответ дляПушАпница
спасибо, напомнили за черутти... весна как раз их звездный час
обожаю много лет
Домовенок Кузя• сегодня в 18:03
L´ eau de Sonia Rykiel и Eau de Krizia, но их нет уже в продаже. Из тех, что есть люблю Belle de nuit Fragonard