Та_шо_ж_таке• 13 марта в 19:45

Любов до дітей. Як так виходить?

Часто буває що в сім´ях де двоє і більше дітей, що одну дитину виділяють і люблять більше ніж інших.
Діти від одного батька і матері, і все ж один чи одна з дітей любимчик.
Чому так? Цю дитину батьки робили з задоволенням, А інші так получилис?
фан L.O.S.T.• 13 марта в 20:03
Ответ дляOrganic
Из-за характера, поведения, наверное
Моя подруга тоже одного ребенка любит больше, хотя она всячески старается, чтоб дети этого не заметили
Любит больше с ребенком с хорошим поведением и характером?
Фіфачка• 13 марта в 20:04
У меня дочь и сын. Люблю безумно обоих. Но. По- разному . Веду себя с ними по разному.
Мексиканочка• 13 марта в 20:07
Ответ дляПатика-мотика
Так легко вибирати любимчика і будувати життя навколо нього (неї) але час найкраще показує що і хто є ким в сім´ї та житті.

Кажуть мудрість приходить зі старістю, але часто старість приходить сама.
В нас все було для старшої.
Коли я запитала, чому так? Мене звинуватили, що я заздрісна і звинуватили, що через мене тато гуляв і я мамі життя зруйнувала.
Але так сталося, що батьків довелося лікувати, доглядати мені( мама померла від раку, а потім через 2.5 роки і тато)
Organic• 13 марта в 20:07
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да. Часто с ней это обсуждаем. У меня дети под опекой, естественно, это не то, что родные, но тоже так. Как я не стараюсь одинаково относиться ко всем, но конечно послушный, спокойный, покладистый ребенок получает больше всего в т.ч. и внимания, потому что нельзя же одинаково поощрять детей за хорошее и плохое поведение. И, конечно, если ребенок постоянно нервирует, упертый - это очень раздражает
фан L.O.S.T.• 13 марта в 20:18
Ответ дляOrganic
У меня одна дочка, не с чем сравнить, вся любовь ей) но тоже думаю что более родители любят «хорошего/примерного/с классным характером» ребенка и всегда удивляло что на советчице бытует мнение что «самое любимое дите - проблемное и непутевое»)
Многие конечно пишут от первого лица, а это необъективно, все себя отличными детьми считают)
Горня капучіно• 13 марта в 20:40
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я одна донька в родині і маю одну дитину, але часто бачу, як проблемну дитину колихають все життя, бо вона ж сама пропаде.
Кидаю курити• 13 марта в 20:52
Ответ дляIQ 80
Меня младший так достал, что хочу чтобы он вырос и переехал жить отдельно
Это не значит, что я его не люблю, но с ним сложнее, чем со старшим
В мене так із старшою
Так, люблю і переживаю, але мені мега важко з нею жити через її характер
Кидаю курити• 13 марта в 20:53
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Значить люблять батьки зручних дітей?
Ви якось в кревленно читаєте тексти...
Елена-1516• 13 марта в 21:19
Мені цікаво, що значить любить більше. У мене дві доньки з різницею 11 років. Мені здається , що люблю їх однаково, але ж відношення зараз різне. У молодшої стоїть на гаджетах фемілі лінк і вона постійно бунтує, що у старшої його немає. Алеж я не поставлю обмеження на телефон 20ти річній дитині, яка сама вже заробляє. А відпочивати їзджу вже тільки з меньшою, і купляю їй більше. Цілую і обіймаю обох, аме меншу частіше, бо вона частіше біля мене. Сварю обох, але меншу мабуть більше, бо то уроки , то порозкидала. От кого я люблю більше?
Xвостокрутелка• 13 марта в 21:25
Я не представляю как разделить степень любви кого меньше кого больше. С дочкой сложнее, характер сложный. Но от этого я ее люблю не больше и не меньше. Сын покладистый, очень помогает. Но опять таки на степень любви это не влияет.