Реверанс• 13 марта в 21:09
Коли не вдається тримати найкращого розвідника полковника Червінського в СІЗО
Що робить президент Зеленський, коли не справляються ручні суди проти Героя України полковника розвідки Романа Червінського?
Чий дух не зламали тривалі катування в застінках СІЗО. По надуманим справам.
Хочуть позбавити адвокатської ліцензії його представника.
Влада зовсім не гребує фальшувати і викрадати документи у суді. Отакі співпадіння.
Маленьке,мстиве,зле чмо так колись сказала вчителька Зеленського.
Так і є.
Без гідності, без совісті, без уявлення про мораль все це наш чудовий президент.
Який колаборантів відпускає за кордон з мішками вкраденого бабла, але затято і вперто судить всіх героїв,хто не здав Україну.
Їх він вважає особистими ворогами і засобами для їх знищення не гребує.
Чергова спроба позбавлення мене права на зайняття адвокатською діяльністю у звʼязку із захистом Р. Червінського.
Я відверто сподівався, що не доведеться знову підіймати цю тему, але нещодавно мені передали так званий «привіт» від моїх друзів…
14.03.2026р. о 12.00 год. відновлюється дисциплінарне слухання у моїй справі. Скаржниця стверджує, що я маю розірвати договір із моїм довірителем в силу ефімерного конфлікту інтересів.
Дисциплінарне провадження відновлюється знову в канун засідання у справі Р. Червінського.
Нещодавно мною здобуті беззаперечні докази, які однозначно підтверджують використання прокурором завідомо підроблених документів та неправдивих показань з метою незаконного та свідомого кримінального переслідування мого довірителя. Дані докази також підтверджують і те, що силовики задіювали потерпілого у здійсненні свідомої провокаці, використовували його неправдиві змодельовані у потрібному векторі показання з метою незаконного кримінального переслідування «незручних» для системи людей.
К.Глоба
Так і є.
К.Глоба
Звернення щодо спроби позбавлення мене права на зайняття адвокатською діяльністю.
Заявляю про викрадення документів із моєї дисциплінарної справи‼️
22.11.2025р. у ході проведення попереднього засідання у моїй справі, доповідач повідомив, що на адресу комісії надійшла заява від скаржниці, якою повідомляється наступне:
-🔹я не підписувала вказану скаргу
-🔹я не складала текст
-🔹моїми паспортними даними скористались невідомі
Заява аналогічного змісту скаржницею надіслана також особисто мені.
Вчора, під час ознайомлення з матеріалами дисциплінарного провадження виявлена відсутність даних документів у справі, а доповідачем повідомлено моєму представнику, що така Заява від скаржниці не надходила і її немає в матеріалах‼️‼️
Такі маніпуляції із матеріалами, у сукупності із фактом не повідомлення мого адвоката про відновлення слухання у моїй справі та призначення розгляду на суботу 14.03.26р., вважаю виконаними лише з однією метою - протидії моїй адвокатській діяльності‼️
Дана інформація є офіційною правовою позицією у моїй справі.
К.Глоба
Чудовий український суд,часів портнова де презедент Зеленський може все. Вкрасти документи з справи, надати фальшивки.
Браво товариш Зеленський, нащо ті суди в Україні взагалі.
Коли право телефонного дзвінка вирішує зараз все.
Передати розвідника Червінського русні не вдалося, залякування адвокатів не вдалося, позбавимо адвокатів полковника Червінського ліцензії на право адвокатської діяльності.
-🔹я не підписувала вказану скаргу
-🔹я не складала текст
К.Глоба