Криниця щастя• вчера в 12:03

Що робить вас щасливою?

таке от тепле питання. щоб набратися настрою читаючи відповіді щасливих людей
Love_Love_Love_• вчера в 12:04
Досягнення цілей.
Їзда на машині.
Подорожі.
Гроші.
автор Криниця щастя • вчера в 12:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Досягнення цілей.
Їзда на машині.
Подорожі.
Гроші.
о, да. Їзда на машині мені теж підходить
Сладко-соленая• вчера в 12:06
Кот. Только наличие кота, а лучше двоих, в доме, делает по настоящему человека счастливым
Помаранчова душа• вчера в 12:06
Звичайний відпочинок дома в вихідні,після важкої роботи в будень.
Качка в тапцях• вчера в 12:09
Син
Мій дім
Собака
Подорожі
Госпожа_тамагочи• вчера в 12:11
Подорожі
Спів, вокал, заняття в хорі
Спілкування з друзями
Квіти, щоб дарували, садити, доглядати, споглядати
Засмагяння на пляжі, ідеально якщо пляж в Іспанії десь
Сама вумна тутички• вчера в 12:09
Спорт, хоббі, подорожі, покупки нових парфумів, одягу, зустрічі з друзями
Не вмію заміряти• вчера в 12:12
Вот сейчас заточу тортик с капучино. И булу счастлива :)
Гостра на язик• вчера в 12:15
Здоровье, мои близкие, хороший климат, деньги.
Не служанка• вчера в 12:16
Відсутність болю, будь якого. Бувають рідкі моменти. Спокій внутрішній.
БезникаяЯ• вчера в 12:17
Якщо коротко - то досягнення цілей .
Крошечка-хаврошечка• вчера в 12:28
Коли в батьків, братів, сестер, і всіх рідних, все добре
Кусачая Я• вчера в 12:37
Поездки, шопинг, массаж, секс, мужское внимание без продолжения😅, бьюти процедуры
Крапипопка• вчера в 12:37
Гарне питання.
У мене було обнулення в житті.
І ці радості в житті довелось буквально виборювати, вигризати.
Бо старі правила вже не діяли.
І так. Перші кроки - ванна з сіллю. Потім масаж всього тіла кремом. Заміняло мені обійми. Вчила тіло відчувати.
Чиста квартира та живі квіти.
Ось так. На м´ясі економила в квіти купувала.
Поки на спорт сили не було. Йога.
Не складно але давало дофамін виконаної справи.
Зараз весна і вже набагато легше.
Плюс прогулянка година - дві.
А забула! Якісний сон.
Це те що мене тримало в цій ямі
O-Yumi• вчера в 12:45
Подорожі і навіть їх планування, велосипед, прогулянки з собакою, зустрічі з доньками та онуками (не часті на жаль), наш маленький автобудиночок і мрії про подорожі на ньому, зустрічі з друзями, якісь досягнення, пусть і маленькі. Коли хтось пише, що мої розповіді про подорожі надихнули. Коли читаю відгуки, що малечі нравляться книжки, які роблю... Й багато-багато іншого... Навіть іноді затишний тихий вечір з чоловіком під гарний фільм та бокал вина...
Жена сантехника• вчера в 12:54
Коли на валять на мою голову чужі проблеми
Как нефиг делать• вчера в 12:57
Красота
Поміркована думка• вчера в 13:05
Здоров´я моє і рідних, гроші, їжа, інтернет, що не треба ходити на роботу.
Скользкая• вчера в 13:18
Спать
автор Криниця щастя • вчера в 13:27
Ответ дляКрапипопка
Гарне питання.
У мене було обнулення в житті.
Бо старі правила вже не діяли.
Чиста квартира та живі квіти.
Поки на спорт сили не було. Йога.
Зараз весна і вже набагато легше.
Плюс прогулянка година - дві.
А забула! Якісний сон.
Це те що мене тримало в цій ямі
як ви організовували якісний сон? в мене від стресу а то й без явних причин сон ламається
Апофиозная• вчера в 14:35
Мой образ мышления в первую очередь. Я себя люблю, я оптимистка, мне нравится жизнь. Это создаёт хорошее настроение и соответственно включается ощущение счастья. Да это не 24 часа в сутки , но часто )