Реверанс• 14 марта в 17:51

Повітайте своїх захисників з Днем Добровольця

Сьогодні день кожного нашого Захисника та нашої Захисниці. Котрі з перших днів російської агресії добровільно стали на захист країни.
Це свято людей, які без вагань стали на захист України. Людей, які за покликом серця, честі та любові до Батьківщини взяли до рук зброю, щоб боронити нашу землю.Це день людей, які у вирішальний момент зробили свій вибір — стати на захист держави. Без наказів і примусу. За покликом совісті.
Серед добровольців — чоловіки і жінки. Підприємці, медики, студенти. Люди, які залишили своє звичне життя, щоб боронити Україну.
Їх приклад показує сила України — у готовності громадян відповідати за її майбутнє.
Шана кожному добровольцю.
Добровольці - це наш український феномен, це рух, який треба плекати. Найкращі наші люди. Золото нації.