Уходя дверю не хлопать• 2 часа назад

Які у вас швидкі вечері на 15–20 хв, коли сил нуль і не хочеться доставки?

Зараз все скажу• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я мульті свою люблю, але вона не дає тих смужок, а я хочу
Аа
Зілля до весілля• 1 час назад
Ответ дляГореотума
Я почала практикувати взагалі не вечерять в такі дні. Це тільки моральний голод, повірте.
Людям не треба 3 рази в день їсти насправді. Це звичка.
Але сім´я і діти цього не зрозуміють)))
Макарони і сосиски для них.
Пельмені домашні в морозилці завжди діжурять

Ну і я у вихідні багато м´яса напікаю, на пепекус завжди є. Додати овочі і гарнір от і вечеря
Та ну, моральний голод чи ні, а жерти все одно хочеться
Мама фіфті цента• 1 час назад
Кукурудзяна каша з моцарелою і смажене яйце. 10 хв на все про все.
Злюка-закусюка• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Творог- це десерт. А коли після замаханого дня хочеться гарячого, коли напрацювався весь день, то цього творожку, як бичку пролісок, це коли в суботу, на релаксі і ввечері можна творожок
Я пирожок по дороге покупаю
Дюня• 1 час назад
м´ясо на грилі + салат
МатьЧасть• 1 час назад
Ответ дляГореотума
Але сім´я і діти цього не зрозуміють)))
Макарони і сосиски для них.

Я сейчас себя переучиваю есть до работы и после, а на ней перекус, то поверьте, организм не обманешь, очень сложно даётся и сразу даёт по самочувствию
Утром например вообще ничего пости не хочется, потому сто хочется спать, а емли не поесть, то на работе начинает хотеться к 11 или 12 уже конкретно
Комиссия50%• 1 час назад
Салат. Якщо є курка або інше мʼясо в холодильнику запечене, то взагалі супер.
Можу скрутити все в лаваш.
Ну і вареники-пельмені з морозилки, сирники. Сама готую, заморожую на випадки коли нічого не хочеться робити, а годувати родину треба. Або омлет роблю.
Счастье_же_вот_оно• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мити аерогріль потрібно довше ніж готувати вечерю
Вибачте, не в курсі.
Складаю в пмм і йду читати книжку в ліжку.
Мяо мой мяо• 58 минут назад
Та різне,що є в холодильнику-овочі,фрукти,сир,йогурт.А нема,то є напівфабрикати завжди.Стараюся готувати,що б нагрівати потім.Приходжу з роботи голодна і пізно,то добре як є щось на розігрів.
Гореотума• 57 минут назад
Ответ дляМатьЧасть
Все правильно. Їсти треба, але не 3 рази в день, як ми звикли. І ще пару перекусів. Ми не даємо рансу йому відпочивать. Він весь час трудиться перетравлювать і засвоювать їжу. Скачки інскліну дають нам сигнал голоду навіть, коли організм не голодний і не потребує прийому. Ми самі себе заганяємо в коло. Довго пояснювать. Коои один, два рази пропустив прийом, то важко, а коли на постійній основі не їси вже після 17 чи 18 год, то звикаєш. Вже не хочеться. Інсулін в спокої.
Від початку організм наш пристосований довгий час бути без їжі і це здорово. Наші предки не їли 3 рази в день, в кращому випадку 3 рази в тиждень. Короче, всі рекомендую для здоров´я їсти 2 рази в день і легкий перекус.
Почемучка• 49 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Яйца, творог и овощи из заморозки, такой типа омлет получается. Можно туда и твердый сыр, чуть колбаски или грибы, что есть
Творог, яйца, овощи, сыр, колбаса, грибы….. хрючево какое-то. Маянезиком и кепчуком надо сверху залить ещё, для полноты картины.
Жена миллионера• 44 минуты назад
Творог з йогуртом і розмороженими ягідами.
Доктор Варвар• 31 минуту назад
Яєшня, спагетті+мідії у вершковому соусі
Та легко!• 12 минут назад
Паста с креветками в сливочном соусе. Вчера готовила, на все ушло не больше 20 минут.