Джинци на Флісі• Изменено 01 апреля в 10:56

Не відпускають у відпустку((

Працюю на цій роботі вже майже 3 роки, у відпустці була тільки один раз 2 тижні. Справа у тому, що у мене немає заміни. Колеги ходять у відпуски по 3-4 рази на рік, бо вони усі взаємозамінні, а мене може підмінити тільки керівник. Але у неї самої купа роботи, я це розумію, але я ж теж не безсмертна поні. Постійно ходжу хвора на роботу(( коли вже звалює з температурою - працюю віддалено. Розумію, що треба тікати, але поки не можу нічого знайти. Іноді здається, що зараз впаду від втоми і вже не встану... Може є у когось дієва порада із власного досвіду, чи тільки звільнення і іншого виходу немає?
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:17
Ответ дляДжинци на Флісі
На лікарняному у нас всі працюють віддалено. Який сенс?
Аж цікаво, що за сфера діяльності

Мовчу, але хочу• 01 апреля в 11:18
Ответ дляЗ вишневого садка
Коммент 15
ну так то мудаки попалися, при офіціному працевлаштуванні таке рідко буває, в основному компанії бояться таке робити, бо за це дуже велика відповідальність.
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:18
Ответ дляЗ вишневого садка
Зависит от компании. Мне в молодости не отдавали трудовую и не выплачивали зарплату, пока знакомый адвокат не припугнул их официальным письмом
Це років 20 тому
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:20
Ответ дляЗабрызжу ядом
на таких трусихах и возят. если они так не дорожат сотрудниками, нахер они нужны? начальница ваша тоже в отпуск не ходит?
Всі ходять, крім мене((
Я не трусіха, я терпляча, але мабуть моє терпіння закінчилось. Напишу сьогодні дві заяви
З вишневого садка• 01 апреля в 11:21
Наш айчар с белой з/п, где я работала 20 лет назад, сам следил, чтобы сотрудники вовремя уходили в отпуск. Даже помогали подобрать время отпуска, чтобы и выходные захватить побольше.
Если они такие ’чистоплюи’, автор, можно проконсультироваться на голубом глазу с айчаром, как решить вопрос
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:22
Ответ дляДжинци на Флісі
Всі ходять, крім мене((
І кадри вас не відправляють у відпустку в основну її частину?
Яка кількість працюючих в штаті? Щось ви не все договорюєте, мені здається
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:23
Ответ дляЗ вишневого садка
Бо, якщо немає виплат за відпустку протягом року, за це дрючать
З вишневого садка• 01 апреля в 11:23
Ответ дляМовчу, але хочу
Где в старпосте текст про официальное трудоустройство? Про эти детали автор написала ниже - после моего коммента, на который отвечаете
Мовчу, але хочу• 01 апреля в 11:23
Ответ дляА Я Самая Самая
Погоджуюся, повинен бути графік відпусток, я вище запитала чи підписувала автор його, вона не відповідає.

Мовчу, але хочу• 01 апреля в 11:24
Ответ дляА Я Самая Самая
Хто? Не видумуйте, у нас є працівники, які по 5 років не були у відпустках, ніхто нікого не дрючить.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:24
Ответ дляХвильоватиша
А нафіга вам біла зп і такі умови, якщо вас не відпускають у відпустку, а це ваше право за законодавством? У мене сіра зп і у відпустки я ходжу два рази на рік коли захочу, тому тут питання тільки у вашому хитрому керівництві.
Я не хочу сіру зп, у мене завжди була біла, пенсія вимальовується нормальна. Нащо мені псувати цифри перед самою пенсією?
Так, справа у керівництві і моїй терплячості, я це розумію, але терпець урвався
З вишневого садка• 01 апреля в 11:24
Ответ дляА Я Самая Самая
Естественно. Но автор пишет именно про эти условия работы
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:25
Ответ дляМовчу, але хочу
З її написання, я розумію, що влаштована офіційно, зп біла, а отже є і статут.
Але я не повірю, що весь штат ходить по 4 рази, а автору відмовляють у відпустці, коли вона подає заяву.
Мовчу, але хочу• 01 апреля в 11:25
Ответ дляЗ вишневого садка
ну так якщо ви працювали неофіційно, то і прав особо у вас не було.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:27
Ответ дляА Я Самая Самая
А його, хто замінює?
Ви офіційно працефлаштовані?
Захворійте під час відпустки керівника
Керівник під час відпустки частково працює віддалено (у нас всі керівники так працюють). Так, офіційно. Якщо захворію, то всеодно буду працювати віддалено
Ответ дляМовчу, але хочу
В компанії є графік відусток, я кий ви повинні підписувати, що ознайомлені?
Так, він є, але мене не відпускають. У цьому ж і справа
З вишневого садка• 01 апреля в 11:28
Ответ дляМовчу, але хочу
Кэп, перечитайте начало нашего диалога. Речь не обо мне, а об авторе, которая написала об условиях работы гораздо ниже, после моих комментариев. Гораздо ниже, кэп
Рожайтретьего• 01 апреля в 11:28
Автор, у моей мамы на работе распределяют кто когда идет в отпуск зимой на лето, например. Но у них правда есть замена. Может попробовать поставить вопрос ребром? ’Летом мне нужн отпуск. Давайте обговорим даты, я буду планировать/бронировать все’ не зочет сразу на месяц, пусть дает по 2 недели.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:28
Ответ дляА Я Самая Самая
Аж цікаво, що за сфера діяльності
страхова

автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:30
Ответ дляЗ вишневого садка
HR - мій керівник...
Тепер і я схожа на тролляку))
Рожайтретьего• 01 апреля в 11:30
Ответ дляХвильоватиша
А коли пенсія у вас буде 3000 ви так само будете радити іншим отримувати сіру зп? Заради чого? Щоб керівник платив меньші податки, але ви на пенсії сухарі гризли?
З вишневого садка• 01 апреля в 11:30
Ответ дляДжинци на Флісі
HR - мій керівник...
Тепер і я схожа на тролляку))
Ну Вы попали))). Поэтому он и злоупотребляет своим положением
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:31
Ответ дляМовчу, але хочу
Або вони написали заяви на компенсацію або роботодавець порушує вимоги закону
Ваша прЭлесть• 01 апреля в 11:31
Ответ дляДжинци на Флісі
Постійно кажу, не мовчу. Але весь час відповідь: не зараз, не на часі. То перевірки, то термінова робота, то керівник у відпустці
Кем работаете?
ВсеЧетко• 01 апреля в 11:31
Ответ дляДжинци на Флісі
Як ви його вибиваєте? Я тому і тему тут створила, щоб хтось може порекомендував як його взяти. На всі мої прохання одна відповідь: не зараз, пізніше. Постійно піднімаю це питання
Ставлю в план, коли підходить час пишу на відпустку, різне бувало, але я готова і піти. В мене не велика зарплата і не велика нагрузка. Ну і загалом мабуть відчувається що за роботу я так не тримаюсь.
Було що потрібно було але знала що нікого не відпустять - купила лікарняний.
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:31
Ответ дляА Я Самая Самая
Та я в кадрах працюю, в тому і проблема, немає кому навіть поскаржитись
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:32
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, дрючать. Тому мені запропонували ходити у відпустки у вихідні, але я відмовилась
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:33
Ответ дляДжинци на Флісі
А якщо в лікарню покладуть, керівник ноут привезе? Кадри вам ці табелювати будуть, як лікарняний чи робочий з преміями?
автор Джинци на Флісі • 01 апреля в 11:34
Ответ дляМовчу, але хочу
Так, є графік, я його не підписувала, але він є кожного року. Не відпускають за графіком
А Я Самая Самая• 01 апреля в 11:34
Ответ дляДжинци на Флісі
страхова
І там вся біла зп?
Ви точно в штаті? Чи може позаштатний агент?